kenangunce
Son Hareket:
27 Eylül 2022 23:03
Katılım:
21 Mart 2020
Mesaj:
472
Alınan Beğeniler:
0
Ödül Puanları:
16
Cinsiyet:
Erkek
Doğumgünü:
11 Kasım 1988 (Yaş: 33)
Web Sitesi:
Şehir:
istanbul

Bu Sayfayı Paylaş

kenangunce

Sağlam Technolatçı, Erkek, 33, Şehir: istanbul

Bir proje sitesi http://birproje.tk/ 8 Nisan 2020

kenangunce üyesinin son etkinliği:
27 Eylül 2022 23:03
 • kenangunce kullanıcısının profilinde henüz hiç mesaj yok.
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...
 • Hakkında

  Cinsiyet:
  Erkek
  Doğumgünü:
  11 Kasım 1988 (Yaş: 33)
  Web Sitesi:
  http://www.eniyibacklink.com/
  Şehir:
  istanbul
  Site Adı: Meto CRM
  Site Adresi: Metocrm.com
  Site Konusu: Sağlık turizmi yazılımı
  Açıklama;

  Sağlık turizmi yazılımı neden önemli? Hastanelerin hastaların memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeleri için sağlık turizmi yazılımı seçimi çok önemlidir. Çünkü hasta hizmet aldığı hastaneye ikinci defa uğradığı zaman daha önceki tahlil, tetkik, reçete ve doktor bilgilerine anında ulaşmak ister. Bu nedenle hastaneler sağlık turizmi yazılımı kullanılırken en güvenilir ve en iyi olan yazılımı seçmelidirler.

  [​IMG]

  Hastaların ve doktorların istediği zaman hasta verilerine ulaşmak için hastanenin veri tabanına kaydedilmesi gelişmiş sağlık turizmi yazılımı ile olabilmektedir. Sağlık turizmi yazılımı hastanelerdeki hasta takip çizelgelerinin güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar. Ayrıca hastaların hastalık bilgisi, tedavileri ve reçetelerini doktorlara ve başka hastanelere aktarılmasını da sağlayan sağlık turizmi yazılımı kullanımı hastaneler açısından çok önemlidir.

  Sağlık Turizmi Yazılımının Hastalara Katkısı

  Hastanelerde var olan sağlık turizmi yazılımı sadece hastanelerin hizmet açısından kullanımında değil hastalar için de çok önemlidir. İkinci defa hastaneye gelen hasta kullandığı ilacın ismini hastanenin veri tabanından sağlık turizmi yazılımı sayesinde öğrenir. Hastanelerde kullanılan sağlık turizmi yazılımı hakkında https://metocrm.com/tr/ web sitesinden bilgi alabilirsiniz.