Yiyecek ve İçecek Otomatları

'Site Tanıtımları' forumunda kenangunce tarafından 19 Haziran 2021 tarihinde açılan konu

 1. kenangunce

  kenangunce Sağlam Technolatçı

  Katılım:
  21 Mart 2020
  Mesaj:
  251
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  istanbul
  Yalova, Sakarya, Kocaeli kahve otomatı arıyorsanız hoş geldiniz. Son dönemlerde yaygın olarak görülen veya kullandığı kantin otomatı, günümüzde gittikçe yaygınlaşma eğilimindedir. Bu durumun olmasının hiç şüphesiz, işletme yerlerinin, otomatları kullanarak, işletmelere ekstra kazançlar sağlamasıdır. Bu konuda özellikle gıda otomat sistemleri, piyasadaki aktif şirketleri arasında oluşan otomat kurulumları ve otomat kiralama alanlarında yaşanan rekabetinde etkisi vardır.

  [​IMG]

  Yalova Sakarya Kocaeli Kahve Otomatı

  FCN otomat, Yalova kahve otomatı, Sakarya kahve otomatı, Kocaeli kahve otomatı konularında tercih edilebilir. İşletme sahipleri, çalışanların yararlanacağı otomat kurulumlarında ilk önce yiyecek makinesi kurulum şartlarının neler olduğunu öğrenmesi, sonrasında da kendi işletmelerine en uygun olanı, otomat modellerinin tedarik eden firmayı belirleme aşamasına geçmeleri gerekir. FCN Otomat bu konuda sizlere her türlü yardımcı olmaktadır.

  FCN Otomat firmasıyla iletişime geçilerek, gerekli şartlar, belgeler ve yapılması gerekenler vb. gibi bilgileri öğrenmeniz gerekir. Duruma göre otomat sistemlerinin kesin kurulumuna karar verdiğiniz takdirde, FCN Otomat firması, keşif için içecek ve yiyecek otomatı sisteminin kurulumunun yapılacağı işletmeye gelmektedir. Kurulacak olan sistem; kişi sayılarına, iş durumlarına ve iş ortamlarına göre yapılan kurulum keşfinden sonra, iki farklı tür bulunan otomat sistemlerinin hangisinin kullanılacağına karar vermeniz gerekecektir.

  Bu otomat sistemleri, iki farklı çeşidi bulunur. İlki müşterilerin vereceği kâğıt para, bozuk para veya kredi kartlarını kullanarak çalışan otomat sistemleridir, bir diğeri ise sistem kiralama işlemlerini yapan işletmenin sizlere vereceği özel doldurulabilir kartlarla çalışan otomat sistemidir. Bu iki otomat seçeneği FCN Otomat firmasında bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken hangisini tercih edeceğinizdir.
   

Bu Sayfayı Paylaş