Turkcell Superbox Hizmeti

'Turkcell Superonline' forumunda evekonomisti tarafından 12 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. evekonomisti

evekonomisti Yeni Technolatçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Açıkçası böyle bi hizmet olduğunu yeni öğrendim. Şu an evdeki internetin hızı gerçekten yerlerde. Arayıp sordum fiber altyapımız yokmuş, evdekilerle wifi’ye bağlanınca internet resmen taş devrindeki internete dönüyor. Küçük bi isyanla araştırayım biraz dedim başka nasıl çözüm bulabilirim diye, işte bu Superbox olayını gördüm hem 4.5G hızındaymış hem de sabit internet. Bir deneyeceğim modemi de çok şık yapmışlar :)

2. sedasaymayan

sedasaymayan Yeni Technolatçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İnternet olayındaki problemler 2018 yılına geldik hala komple çözemedik ne olacak bu bazı yerlerdeki altyapı problemleri ya. Sonra vay internetim koptu, vay video dolmadı izleyemedik. Olmuyor a dostlar olmuyor. Ben de aynı problemden muzdarip durumdayım. En son şu turkcelldeki super box çözümüne ulaştım, bir miktar karıştırdım. Fena değil, çözümsüz berbat durumuma göre hele hele baya iyiyim. Kopma falan olmuyor akıcı kullanıyorum, ailecek kullanıyorum canlar. Altyapı problemlerinden bıktım, super box çözümüme ise sevgilerle…

Bu Sayfayı Paylaş