Toplu Oyunlara Katılan Kullanıcılar

'Site Tanıtımları' forumunda canakar94 tarafından 2 Aralık 2020 tarihinde açılan konu

 1. canakar94

  canakar94 Aktif Technolatçı

  Katılım:
  17 Kasım 2020
  Mesaj:
  156
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  İngiltere
  Spor; müdavimi olan, derli toplu olarak oyunlara katılan kullananlara sıkışıklık bonusu adı altında Spor bonuslar bünyesinde yer alan extra bir bonus tanımlanıyor. Süreklilik Bonusunu kazanabilmek Willwin amacıyla birtakım şartlar bulunuyordur. Devamlı olarak Spor haber sitesinde haber oynayan üyeler, alttaki şartlardan en az birini sağlamaları halinde sıkışıklık bonusu kazanırlar.
  Ay içerisinde her biri en az 100 TL ve üzeri olmak koşuluyla en az 20 gün yatırım yapan üyeler 150 TL, Ay içerisinde her biri en az 100 TL ve üzeri olmak koşuluyla en az 30 gün yatırım yapan üyeler 250 TL bonus kazanır.

  Süreklilik Bonusunun gün adedi hesap edilirken ayın 1’i ile 30’u arasında oluşturulan yatırımlar öneme alınmaktadır. Süreklilik Bonusu talep edecek üyeler, hak kazandıkları ayı ayın ilk günü bonus@Spor.com mail adresine; mail başlığı “Süreklilik Bonusu Talebi” olacak şekilde mail göndermelidir. Mail metninde Kullanıcı İsim Soyisim ve TC Kimlik Numarası bulguları belirtilmelidir.
  Her ayın birinci gün sonuna dek “Süreklilik Bonusu” talep edilmemesi halinde alakalı bonus hakkı ortadan kalkar. Mail olarak gelen Süreklilik Bonusu istekleri her ayın ikinci günü biçimlendirmeye alınmaktadır.
  Spor bonus hakkı kazanan üyelerin bakiyeleri her ayın üçüncü günü hesaplarına eklenmektedir. Süreklilik Bonusu bakiye ile para çekim prosedürü yapabilecek maksimum tutar bonusun 15 misli kadardır. Belirtilen tutarın üstünde olan bakiyeler gene düzenlenmektedir.
  Süreklilik Bonusu hesabına tanımlanmış üyeler bonus bakiyelerini bir hafta içerisinde kullanmalıdırlar. Bir hafta içerisinde kullanılıp sıfırlanmayan ya da para çekim prosedürü gerçekleştirilmeyen bakiyeler iptal edilmektedir.
   

Bu Sayfayı Paylaş