Tiktok Video İndir

'Site Tanıtımları' forumunda kalavun54 tarafından 11 Nisan 2021 tarihinde açılan konu

 1. kalavun54

  kalavun54 Technolatçı

  Katılım:
  10 Şubat 2021
  Mesaj:
  53
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  6
  Şehir:
  samsun
  Tiktok video indir, son yıllarda en hızlı yükseliş kaydeden platformların başında yer alan Tiktok ile ilgili kullanıcıların bilgi edinmek istediği konulardan biri olarak ön plana çıkmaktadır. Tiktok kullanıcılarının birçoğunun da bileceği üzere uygulama içerisinde videoları indirebilmek için bir özellik bulunmaktadır. Fakat bu özellik bazı kullanıcılar tarafından devre dışı bırakıldığı için her zaman kullanılamamaktadır.

  Sosyal medya platformlarına genel olarak bakıldığında birçoğunun içeriklerini koruma politikasına yönelik olarak uyguladıkları engellemeler bulunmaktadır. Bu engellemeleri aşmak için kullanıcıların uyguladıkları farklı yöntemler bulunmaktadır. Tiktok kullanıcıları için de bu durum söz konusudur. Uygulamanın üreticileri tarafından bir engelleme söz konusu olmasa da kullanıcı tercihe bağlı olarak bir engelleme oluşturulması mümkündür. Kullanıcıların tercihinden dolayı oluşturulan bu engellemeleri de aşmak isteyen kullanıcılar bulunmaktadır. Bu sebeple Tiktok video indir konusu sıklıkla araştırılan ve kullanıcılar tarafından merak edilen konulardan biridir. Oluşturulan engellemeleri aşarak beğendikleri videoları indirmek ve arkadaşları ile paylaşmak isteyen kullanıcıların tercih edebileceği başarılı bir site bulunmaktadır.

  Tiktok kendi uygulaması içerisinde sağlamış olduğu özellikle birlikte videoların indirilmesine izin verse de bazı kullanıcılar kendi inisiyatifi doğrultusunda bu özelliği devre dışı bırakabilmektedir. Devre dışı bırakıldığında ise kullanıcılar videoyu indirememektedir. Böyle bir durumda ise Videoindir birçok farklı platforma sağlamış olduğu başarılı hizmetiyle birlikte devreye girmektedir. Kullanıcı tarafından her ne kadar indirilme özelliği engellense de Videoindir bu engelli aşarak videonun indirilmesini sağlamaktadır.

  Tiktok Videosu Nasıl İndirilir?

  Tiktok video indir işlemi gerçekleştirilirken kullanıcılar tarafından oluşturulan indirme engelini başarılı bir şekilde aşarak hizmet veren Videoindir sahip olduğu sade görünümle kullanıcıların daha kolay işlem yapabilmesini sağlamaktadır. Diğer video indirme sitelerinin aksine gerçekleştirdiği tüm işlemlerde başarılı sonuçlar elde eden site, videolarda yer alan müzikleri indirmek ve daha sonra dinleyebilmek isteyen kullanıcıları da düşünmektedir. Bu doğrultuda belirlenen videonun arka planında yer alan sesin mp3 formatına dönüştürülerek indirilmesini sağlamaktadır. Tüm bu imkânlar ölçüsünde bakıldığında Tiktok video indir işlemi şu şekilde yapılmaktadır:

  Öncelikle cep telefonunuzdan Tiktok uygulamasını açınız.

  İndirmek istediğiniz videoyu bulunuz.

  Kullanıcılar tarafından indirilmesi engellenen videoların üzerine basılı tuttuğunuzda “Videoyu Kaydet” seçeneğinin yer almadığını göreceksiniz.

  Böyle bir durumda videonun sağ kısmında yer alan butonlardan “Şuna gönder” olarak adlandırılan ok simgesi görünümlü butona tıklayınız.

  Açılan menüden “Bağlantıyı Kopyala” seçeneğine tıklayınız.

  Ardından birçok sosyal medya platformu için başarılı şekilde video indirme hizmeti veren Videoindir adresine giriniz.

  Ana sayfada yer alan Tiktok video indir butonuna tıklayınız.

  Açılan sayfada kopyalamış olduğunuz video bağlantısını yapıştırabileceğiniz bir kutucuk yer almaktadır. Video bağlantısını oraya yapıştırınız, ardından ise sağ kısımda yer alan indir butonuna tıklayınız.

  Açılan sayfada seçmiş olduğunuz video için indirme seçenekleri sunulacaktır. Videoyu mp4 formatıyla indirmenin yanı sıra mp3 formatına dönüştürerek de indirebilirsiniz.

  Tiktok video indir işlemi için tercih ettiğiniz videoindir adresi kullandığınız birçok sosyal medya platformu için hizmet sağlamaktadır. Kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu tüm video indirme işlemlerinde hizmet verebilmek adına sürekli olarak kendisini yenilemekte ve geliştirmektedir. Tüm bu bilgiler ışığında bakıldığında kullanım tercihinize bağlı olarak sitenin diğer hizmetlerinden de faydalanabilir, videolarınızı farklı görüntü kaliteleri ile indirmenin yanı sıra mp3 formatına dönüştürme imkânını da deneyimleyebilirsiniz.

  https://videoindir.net/tiktok
   

Bu Sayfayı Paylaş