Su Sebili Temizliği

'Site Tanıtımları' forumunda kenangunce tarafından 27 Temmuz 2020 tarihinde açılan konu

 1. kenangunce

  kenangunce Aktif Technolatçı

  Katılım:
  21 Mart 2020
  Mesaj:
  108
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  istanbul
  Web Site Adresi: Tekdez.com
  Web Site Konusu: Su Deposu Temizliği / Su Sebili Temizliği

  Su depoları kapalı ve açık pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Çeşitli amaçlar doğrultusunda günümüzde çok sayıda farklı yerde su deposu kullanılmaktadır. Bu alanlarda suyun verimli kullanılabilmesi adına su deposu temizliği son derece önemli bir faktördür. Kirli su kullanımı çeşitli pek çok hastalığa neden olabilmektedir. Belirli aralıklarla su deposu temizliği yaptırılması tarafından da önerilmektedir. Bu temizliğin profesyonel kişiler tarafından yapılabilmesi adına Tekdez.com su deposu temizliği firması ile iletişime geçebilirsiniz.

  [​IMG]

  Su Sebili Temizliği Firması –TEKDEZ.COM

  Günümüzde pek çok farklı alanda su sebilleri kullanılmaktadır. Bu sayede su çok daha kolay bir şekilde kullanılabilir. Ancak zamanla su sebilleri bakteri üretebilmektedir. Periyodik bir şekilde su sebili temizliği yaptırabilmek adına tekdez.com ile iletişime geçebilirsiniz. Temiz olmayan su sebilleri renk ve tat farklılıklarına sebebiyet verebilmektedir. Su sebili temizliğinin mümkün olan en iyi şekilde yapılabilmesi adına tekdez.com ile iletişime geçebilirsiniz.

  Su Deposu İzolasyonu – TEKDEZ.COM

  Tekdez.com ‘un hizmet alanlarından bir tanesi de su deposu izolasyonudur… İzolasyon ile depo pas, yosun gibi malzemelerden arındırılmış olur. Su deposu temizliği dezenfekte işlemleri için iletişime geçebilirsiniz. Su deposu izolasyon işlemlerinin ardından deponun eski hali ile yeni hali arasında temizlik açısından büyük bir fark olduğunu görebilirsiniz. Sizler de çok daha temiz bir şekilde suyun depolanabilmesi için tekdez.com ‘a giriş yapabilir ve firma yetkililerine ulaşabilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş