Sosyal Medya Panelleri Kişilere Yönelik Hizmet Veriyor Mu?

'Site Tanıtımları' forumunda drminter tarafından 20 Nisan 2021 tarihinde açılan konu

 1. drminter

  drminter Sağlam Technolatçı

  Katılım:
  13 Nisan 2020
  Mesaj:
  619
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  Ankara
  Sosyal medya bayilik paneli sitelerinin kişilere özel hizmet verip vermediği de birçok kişi tarafından araştırılmaya devam etmektedir. Sosyal medya panellerinin yalnızca mağazalara yönelik hizmet verildiği sana da sana da böyle bir durum söz konusu değildir. Sosyal medya üzerinden kendine ait bir hesap açmış kişilerin de tanıtımları rahatlıkla yapılabilmektedir. Siz de kendinize ayrı bir blog ya da satış hesabı açtıysanız sosyal medya paneli üzerinden bu hesabınızın tanıtımını kolaylıkla gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

  Sosyal Medya Panelleri Hangi Platformlarda Hizmet Veriyor?
  SMM panel hizmetleri oldukça çeşitlidir. Ancak birçok farklı sosyal medya paneli olduğu için bütün siteler farklı alanlarda hizmet vermeye devam etmektedir. Ancak genel olarak Facebook periskop Instagram YouTube, Spotify gibi birçok sevilen platform üzerinden tanıtımlarınız ve reklamlarınız yapılacak, bu sayede de insanların sizi daha fazla tanıması sağlanacaktır. Ancak bir sosyal medya paneli ile anlaşmadan önce, hangi sosyal medya hesapları üzerinden tanıtımının yapıldığını incelemenizde fayda vardır. Bu sayede konu ile alakalı daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz

  Sosyal Medya Paneli Üzerinden Tanıtım Yapmak Pahalı Mıdır?
  Sosyal medya bayilik paneli kullanarak tanıtımınızı yaptırmak istiyorsanız, belli bir miktar ücret ödemeniz gerekmektedir. Ödeyeceğiniz ücretler ise; sizin istediğiniz hizmette doğru orantılı olacaktır. Hangi platformlarda tanıtımını yapılmasını istiyorsanız, fiyat aralığı da buna göre değişebilir. Bu nedenle, öncelikli olarak istediğiniz sosyal medya paneli sitesini belirlemeniz ve daha sonra da hangi platformlarda tanıtımının yapıldığını seçmeniz gerekmektedir. Yetkililer size fiyat konusunda bilgi verecek ve tanıtımını hızlı bir şekilde yapmaya başlayacaktır. Ancak bu işlemlerin çok fazla maliyeti olmadığını bilmenizde fayda vardır.
   

Bu Sayfayı Paylaş