Semazen Ekibi Organizasyon Programları

'Site Tanıtımları' forumunda dugunilahi tarafından 5 Mayıs 2020 tarihinde açılan konu

 1. dugunilahi

  dugunilahi Yeni Technolatçı

  Katılım:
  5 Mayıs 2020
  Mesaj:
  4
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Şehir:
  istanbul
  Semazen Ekibi Kiralama hizmetleri İstanbul ve Tüm Türkiye Genelinde Devam Ediyor.İlahi Grubu Kiralama Hizmetimiz Tüm Türkiye'de Devam Ediyor.
  Uygun Fiyatlara Tasavvuf Grubu Kiralama Hizmetimiz İstanbul Başta Olmak Üzere Tüm Türkiye'de hizmet veriyoruz. Düğün İlahi Grubu Olarak Sizlere
  Türkiye Genelinde Konser Düğün Nişan ve Sünnet Organizasyonları için Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz. 2020 Sezonu İlahi Grubu Kiralama Kayıtlarımız Devam Ediyor.
  İstanbul'da Sizlere Muhteşem Düğün Organizasyonları Düzenliyoruz. Düğün Nişan Sünnet ve Konser Organizasyonları için İlahi Grubu Kiralama Hizmeti Sağlamaktayız.
  Düğün Grubu ile Daha Güzel ve Anlamlı Olacak. İlahi Grubu Enstrümanları
  Ney Kanun Def Ud Keman Tanbur ve Daha Fazlası İlahi Sanatçıları Hizmet Vermektedir.Semazenli Sohbetli Kuranlı İslami Düğün Organizasyonu
  Programı açılış konuşmasının arkasından Kur'an-ı Kerim tilaveti yapılır. Kısa bir sohbetten çalışır ilahi sanatçısı ve tasavvuf grubu dinletiye başlar.
  Programa gösteri taktim etmek olabilir semazen kadrosu dahil edilebilir. Bu durumda tanrısal grubu ve tasavvuf grubu ezgileri eşliğinde semazen gösterisi yapılır.
  Kimin ne zaman sahne alacağı, programın iyi mi ilerleyeceği planı dahilinde ilerler.
  Firma organizasyon türü ne olursa olsun, işletme sahip ekibiyle İslami gösteri ve dinleti sunacak beceri, tecrübe ve sayıya sahiptir.
  Kiralık ilahi grubu ücretleri standart veya paket programı gibi seçenekler. Müzisyen ve ilahi sanatçısı gibi ilahi grubu kiralama
  hizmetimizden faydalanabilir yada tanrısal grubu ile semazen gösterisi olarak paket programlarımızı tercih ederiz.
  Türkçe gore değişik seçeneklerle birlikte.
  enmüsait tanrısal grubu kiralama fiyatı 1000 TL den başlıyor. Firmamızı arayarak masalbinizi belirttiğinizde ücret bilgisi gereklidir.
  Programa Dahil ettiğiniz profesyonel ilahi sanatçısı ettik tasavvuf grubu sayısına Göre de Yazınız Fiyatlar değişkenlik gösterebilir
   

Bu Sayfayı Paylaş