Şeffaf Pleksi

'Site Tanıtımları' forumunda drminter tarafından 29 Eylül 2020 tarihinde açılan konu

 1. drminter

  drminter Aktif Technolatçı

  Katılım:
  13 Nisan 2020
  Mesaj:
  226
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  Ankara
  Hayatın her alanında kullanılan pek çok yerde karşılaşılan pleksi levhalar renkli ve renksiz olarak üretilebilmektedir. Kullanım alanına göre istenilen renkte oluşturulabilen pleksi levhaların şeffaf (saydam) olanları da talep görmektedir.

  Şeffaf ve beyaz pleksiler olduğu gibi yine şeffaf fakat buzlu pleksilerde bulunmaktadır. Plastik cam olarak da adlandırılan pleksi levhalar, ışık geçirgenliği ile cam kullanılan her yerde kullanılabilir. Cam malzemesinden daha dayanıklı olan pleksi levhalar hafif ve şekil verilebilir özelliktedir.


  Şeffaf (Saydam) Pleksi Özellikleri

  Şeffaf pleksi levhalar istenilen büyüklükte kesilip kullanıma hazır hale getirilebilir. Kırılmaya ve darbelere karşı dayanıklı olan şeffaf pleksiler özellikle bankalarda kullanıldığı görülmektedir. Balkon ve merdiven korkuluklarında da sıkça rastlanılan şeffaf pleksilere cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

  Reklam sektöründe özellikle promosyon ürünlerde sıkça tercih edilen şeffaf pleksiler, dekorasyon amaçlı da kullanılmaktadır. Kırılmama, kırılsa da zarar verici bir özelliğinin olmamasından dolayı özellikle kalabalıkların fazla olduğu alışveriş merkezlerinde kullanımı yaygındır.

  Renkli ya da şeffaf pleksi levhalara en uygun fiyat teklifleri ile sahip olmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İstenilen ebatlarda pleksi levha dökümü gerçekleştirilmektedir.
   

Bu Sayfayı Paylaş