Sakarya Böcek ilaçlama

'Site Tanıtımları' forumunda kalavun54 tarafından 20 Nisan 2021 tarihinde açılan konu

 1. kalavun54

  kalavun54 Technolatçı

  Katılım:
  10 Şubat 2021
  Mesaj:
  51
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  6
  Şehir:
  samsun
  Site Adı: Sakarya Böcek İlaçlama Dezenfeksiyon Fumigasyon Hizmeti
  Açıldığı Tarih: 26-11-2020
  Site Konusu: Sakarya Böcek İlaçlama,pire, ev, haşere, fare, hamam böceği,tahta kurusu,akrep ilaçlama. Ev, Araç, İşyeri, Okul, Bina, Ofis Dezenfeksiyonu.
  Sitenin Altyapısı: Wordpress

  Sakarya Böcek ilaçlama olarak en uygun fiyatlarla ev, araç, işyeri, okul ve bina ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmak için böcekleri temizlemek ve ortamı dezenfektan etmek çok önemlidir. Bizlerde iş yerleri ve evler için bu hizmeti Sakarya'da vermekteyiz. Evlerin yapısından veya evlerin yer aldığı bölgenin çevresel faktörlerinden ötürü evleri böcekler basabilmektedir. Kimse yaşadığı ortamda rahatsız edici böceklerin olmasını istemez. Sakarya Böcek İlaçlama şirketi olarak güvenilir ve yeni nesil ilaçlama yöntemlerini kullanarak evlerinizi ve iş yerlerinizi böceklerden tamamen temizlemekteyiz.

  Verdiğimiz hizmet alanında profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Böcekler hem sağlığınızı riske atmakta hem de ortamda hareket kabiliyetinizi kısıtlamaktadır. Bu yüzden de dönemsel olarak evlerin ve iş yerlerinin ilaçlanması gerekmektedir. Verdiğimiz hizmet garanti bir çözüm olmakla birlikte hizmetimizden yararlandıktan sonra böceklerden tamamen kurtulacaksınız. Kullandığımız ilaçlar sağlığı riske atmamaktadır. İlaçlama yapmadan önce sıkı bir planlama yapmak önemlidir. Her ortamda aynı ilacı kullanmak yeterli sonuç sağlamayacağı için şirket olarak ilaçlama işlemi yapmadan önce ilgili çevreyi ve ortamı incelemekte ona göre ilaçlama yapmaktayız.

  Telefon:
  0264 211 32 03 - 0554 442 40 51
  Sosyal Medya Kanallarımız:
  https://twitter.com/aloilaclama54
  https://www.instagram.com/comertilaclama
  https://tr-tr.facebook.com/comertilaclama
  https://tr.pinterest.com/comertilaclamadezenfeksiyon

  Web site Adresimiz: https://comertilaclama.com
   

Bu Sayfayı Paylaş