Rüyada yüzük görmek

'Konu Dışı' forumunda Pinarsimsek tarafından 19 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

 1. Pinarsimsek

  Pinarsimsek Yeni Technolatçı

  Katılım:
  27 Eylül 2017
  Mesaj:
  11
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Şehir:
  istanbul
  Merhaba arkadaşlar,
  Rüyamda bir beş taş yüzük buluyordum, daha sonra yüzüğü kaybettim.Rüya bana ilginç geldi yüzük kaybetmekle ilgili aşağıdaki gibi anlamlar çıkıyormuş.

  Rüyada Yüzük Kaybetmek
  Rüyada yüzük kaybetme hadisesi, rüyayı gören kimsenin sosyal ve özel ilişkilerine bir mesaj olarak yorumlanır. Rüya sahibinin, çevresinde bulunan insanların bazılarının samimiyet ve dürüstlüğünden bir türlü emin olamadığına ve bu hissinde haklı olduğuna işaret eder. Hayatınızda eğer bu tip duygulara sahip olduğunuz insanlar varsa, o kişiler tarafından yarı yolda bırakılıp, hüsrana uğrayabilirsiniz demektir!
  Rüyada Altın Yüzük Kaybetmek
  Rüyada altın yüzük kaybetme hadisesi, kaybettiğini gören kişinin kendisini mutsuz edecek ve başarısız olmasına sebep olacak bir işe gireceğinin habercisidir. Gerek maddi gerekse manevi zarara uğratacak projelere dahil olmaya, büyük ihalelere çok sermaye yatırarak başarısız olmasına yorumlanır. Yakın zamanda böyle bir plan, programınız varsa gözden geçirmenizde fayda var demektir!
  Rüyada Alyans Kaybetmek
  Rüyada alyans kaybetme hadisesi, rüyayı gören kimsenin mutluluğuna engel olacak birtakım tatsız olaylar yaşanacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, aile saadetinin ve huzurunun bozulmasına sebep olacak bazı nahoş durumların baş göstereceğine, kişinin içerisine düşeceği bu tatsız durumdan büyük zarar göreceğine yorumlanır.pırlanta beş taş yüzük kaybettiğim için alyans olarak yorumlanıyor sanırım.
   

Bu Sayfayı Paylaş