Resim İndirebileceğiniz En İyi Site

'Site Tanıtımları' forumunda Laplace tarafından 26 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

 1. Laplace

  Laplace Aktif Technolatçı

  Katılım:
  9 Kasım 2016
  Mesaj:
  107
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  Berlin
  Fotoğraf makinelerinin yanı sıra günümüzde en az onlar kadar iyi çekim yapabilen akıllı telefonlar sayesinde anı yakalamak çok daha kolay hale gelmiştir. Aile ile birlikte deniz kenarında yapılan bir gezinti sırasında manzarayı kaydetmek, şehri ziyarete gelen misafirler ile geçirilen o anı hafızalarda bir ömür boyu saklayabilmek için fotoğraf çekmek herkesin keyifle ilgilendiği bir uğraştır. Dileyenler kareleri cihazların içinde tutarken isteyenler bilgisayar ya da bulut depolama adı verilen yeni sisteme atarak kaydetmektedir.

  Geçmişte dosyaları ya da fotoğrafları bir yere aktarmak yahut muhafaza edebilmek için taşınabilir bellekler kullanılmaktaydı. Ancak kimi anlarda bu cihazların kaybolma riski ortaya çıkıyor ya da yeterli hafızaya sahip olmuyorlardı. Geliştirilen teknolojik çözümlerden bir tanesi de bulut sistem oldu ve böylelikle bireylerin birçok veriyi saklayabilmesinin önü açıldı.

  Kişilerin kendilerinin çekmiş olduğu pozlar dışında doğadaki ilginç bir anı, yabanı hayvanların günlük yaşamdan bir kesiti ya da yağmur damlaları ile ıslanmış bir çiçeğin fotoğrafı da internet üzerinden görüntülenebilen kareler arasındadır. Bahsettiğimiz fotoğraflar genellikle bilgisayarların masaüstü ekranlarında, akıllı telefonların ve tabletlerinde ana ekranlarında kullanılmaktadır. Göze hitap eden görseller sayesinde bireyler mutlu hissetmektedir.Yeni çıkarılan bir ürün, tanıtılacak bir haber ya da basılacak bir kitabın kapağında çeşitli görsellere yer verilmektedir. Güzel ve ilginç karelerin hayatımızın her alanında olduğunu bu şekilde örneklendirmek mümkündür.

  İnternet her geçen gün barındırdığı bilgilerin sayısını artırırken resim konusunda da farklı pozlar gözlemlenmektedir. Örneğin kuzey kutbunun son halini yansıtan bir görüntü oldukça hoş karşılanacaktır. Resim indir konusunda aradığını bulmak isteyenler Resimindir.in adresini ziyaret ederek inceleyebilirler. Dünyaca ünlü şehirlere ait gösterişli bir kare, bulutlar yeryüzüne inmiş gibi hissettiren ve uçaktan çekilmiş bir fotoğraf ile bilim ve endüstri gibi çok farklı alanlara ait pozlar belirttiğimiz adres üzerinden kullanıcılara sunulmaktadır.

  Özel günlerde, bayramlarda veya yalnızca karşı tarafı mutlu etmek için bir resim göndermek isteyenler Resimindir.in'i ziyaret edip inceleyebilirler. Resim indirme işlemini beğendikleri bir kareyle gerçekleştirdikten sonra ise kendileri için saklayabilir ya da sevdikleriyle paylaşarak güzel bir anı edinebilirler.
   

Bu Sayfayı Paylaş