Popstar 2018

'Konu Dışı' forumunda evekonomisti tarafından 29 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. evekonomisti

evekonomisti Yeni Technolatçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Popstar 2018 3 haftadır yayında. İlk bölümden itibaren izleyenlere keyifli anlar yaşatan programın dün akşamki bölümü saatinde yayınlandı. Çarşamba günleri diriliş ve sen anlat karadeniz gibi dizilerle mücadele eden, 15 yıldır hayatımızda olan Popstar 2018 her hafta birbirinden farklı performanslar ve sürprizlerle geliyor.

Dün akşamın sürprizi ise ilk Popstar'dan tanıdığımız Firdevs oldu. Bundan sonra her bölümde eskilerden tanıdığımız isimlerin konuk olacağı söylenirken, önümüzdeki hafta kimin geleceği merak konusu. Ayrıca her hafta sahne performansıyla adından söz ettiren Salih Zülüfoğlu yine ilginç bir mizansene imza attı.

Bir diğer yarışmacı olan Melisa ile nişanlısı tarafından terk edilen bir adamı canlandıran Salih performansıyla haftanın kazananı olarak 3 haftada 2 kez bunu başarmış oldu. Önümüzdeki hafta neler olacağı merak konusu.

2. banamidedin

banamidedin Yeni Technolatçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Dün akşam Popstar'a denk geldim. Dönem dizileri ve programları arasında ayakta durmaya çalışıyor. Ama keyif aldım. Salih denen çocuk fena ya. Diğer sesler kulağıma pek iyi gelmedi yanlış şarkı seçiyor gibiler. Bakarım artık çarşamba akşamları

3. evekonomisti

evekonomisti Yeni Technolatçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Salih son haftaya kadar sürekli birinci oluyordu sıkılmaya başlamıştım artık iyi oldu başka birinin kazanması. Birde şu Batuhan Şaraplı sürekli jüri ile bir kavga halinde. Aralarını düzeltseler de canlı yayında boşuna gerginlik oluşmasa. Onun dışında güzel gidiyor takip ediyorum ben

Bu Sayfayı Paylaş