Online psikolog istanbul

'Sağlık Bilimleri' forumunda lavgars tarafından 25 Nisan 2023 tarihinde açılan konu

 1. lavgars

  lavgars Yeni Technolatçı

  Katılım:
  14 Ocak 2023
  Mesaj:
  2
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Şehir:
  osmanlı
  İstanbul Online Psikolog
  İstanbul’da Çevrimiçi Terapi
  İstanbul şehri için online danışmanlık.
  [​IMG]
  istanbulda en İyi psikologlar

  Terapiye gitmek için zaman bulmaya çalışmak zor olabilir. Çevrimiçi danışmanlık, sizi tutarlı bakımdan alıkoyabilecek bazı lojistik engelleri ortadan kaldırmak için uygun bir seçenek sunar.

  Terapi için ofise gelmek her zaman mümkün değildir. Terapiyi herkes için erişilebilir kılmak istiyoruz. Çevrimiçi danışmanlık, geleneksel yüz yüze görüşmenin tüm avantajlarını evinizin rahatlığında ve rahatlığında sunar. Bazıları ofise gelmeyi tercih ediyor, diğerleri tamamen telesağlığı tercih ediyor ve yine de diğerleri hibrit yaklaşımı özlüyor. Tercihiniz ne olursa olsun, fiziksel konumunuz ne olursa olsun, yetenekli bir sağlayıcıyla danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz.

  Pandemi boyunca yaşamak, ilgi ve bağlantının ne kadar önemli olduğunu öğretti. Pandeminin farklı aşamalarına girerken kesin olan bir şey var ki, COVID-19’un hayatlarımız üzerindeki etkisini daha yeni çözmeye başlıyoruz. Kaybettiklerinizi, nasıl büyüdüğünüzü, değiştirmeniz gerekenleri ve geri dönmeyi özlediğiniz şeyleri işlerken biz sizin için buradayız ve yanınızdayız.

  Sanal terapi için neye ihtiyacım var?
  Gizliliğinizi sağlayan HIPAA uyumlu ve güvenli bir tele sağlık platformu kullanıyoruz. Tek ihtiyacınız olan bir internet bağlantısı ve bir bilgisayar/telefon/tablet. Planladığınızda, güvenli platformumuza kişiselleştirilmiş bir bağlantı alacaksınız. Daveti kabul edin ve randevu saatinizde oturum açın.

  İstanbul genelinde çevrimiçi terapi yoluyla aşağıdaki koşullar için tedavi sağlıyoruz:
  • Endişe

  • Suistimal etmek

  • Depresyon

  • OKB

  • Travma

  • Panik ataklar

  • İlk Müdahale Edenler

  • TSSB/C-PTSD

  • İlişki zorlukları

  • Aile sorunları

  • İş ve Okul dengesi ve stres etkenleri
  Ofise gelemeseniz bile üstesinden gelmenize yardımcı olabiliriz. Çevrimiçi danışmanlık sizin ve programınız için burada. Hayatınızı özgürce yaşamaya değersiniz.

  Çevrimiçi danışmanlık yüz yüze görüşme kadar etkili mi?


  [​IMG]
  Çevrimiçi Terapi

  Çevrimiçi danışmanlık, birbirimizle fiziksel olarak bulunmadan yüz yüze hissetmeye alabildiğimiz kadar yakındır. Mahremiyete sahip olacağınız ve paylaşmaya açık hissedeceğiniz bir yer bulmanızı öneririz.

  Çevrimiçi danışmanlık, program engellerini ve seyahat süresini ortadan kaldırdığı için terapi almanın kapısını da açar. Meşgul profesyoneller, öğrenciler, ebeveynler, gençler ve çiftler, akıl sağlığı ihtiyaçlarına öncelik vermek için çevrimiçi danışmanlığın faydasını görüyor. Tutarlı bakım alarak umut geri geliyor, gelecek için hayaller ve geçmişi işleme ve şimdiyi yaşama yeteneği, hepsi çevrimiçi terapinin sonuçlarıdır.

  Ofisimiz tüm İstanbul geneli için sanal terapi sağlıyor
  Fiziksel ofisimiz İstanbul avrupa yakasında yer almaktadır. İster Anadolu yakasında ister avrupa yakasında olun, eğitimli terapist ekibimiz kim olduğunuzu ortaya çıkarmanıza ve geçmişin zararları sizi boğmadan bugününüzü özgürce yaşamanıza yardımcı olmak için buradalar.

  İstanbul’da çevrimiçi terapiyi nasıl planlayabilirim?
  Çevrimiçi danışmanlık için planlayabileceğiniz üç yolumuz var:

  • Randevu talep edin Buradan

  • Aşağıdaki çevrimiçi programlayıcımızla planlayın.
  Sizin için doğru danışmanla bağlantı kurmanıza yardımcı olmak için buradayız. Bütünlüğe giden yoldasın!


  ÇEVRİMİÇİ REZERVASYON
  Online Terapi
  Online terapi sunuyoruz! Sanal danışmanlık, kişisel danışmanlıkta olduğu gibi benzer bir deneyim sağlar. Bilgisayarınız, telefonunuz veya tabletiniz aracılığıyla terapistinizle konuştuğunuz, doxy.me adlı HIPAA uyumlu bir video konferans yazılımı kullanıyoruz. Telefon görüşmelerimizin gizli olduğundan ve gizliliğinizin güvende olduğundan emin olmak için HIPAA uyumlu telefon sistemimizi kullandığımız danışmanlık oturumları için telefon görüşmeleri de sunuyoruz. Kendinizi rahat hissetmenizi sağlamak için süreç boyunca size yol göstereceğiz. Bu çok kolay. Görüntülü görüşme için size bir link göndereceğiz, siz ona tıklayacaksınız ve ardından danışmanınız görüntülü görüşmeye katılana kadar sanal bekleme odasında olacaksınız. Gayet basit!

  Çevrimiçi terapi, seyahat ederken veya yüz yüze görüşmeye gelemeyeceğiniz zamanlarda evinizden uzaktan danışmanlık almanıza olanak tanır. Çoğu müşteri, çevrimiçi terapiyi yüz yüze danışmanlığa harika bir alternatif olarak deneyimliyor.

  Bireyler, çiftler ve aileler için sanal olarak danışmanlık sağlıyoruz. Çeşitli hizmetler çalışıyoruz sunan klinisyenlerimiz var ve çocuklar ve yetişkinlerle. Ve şahsen konuşacağımız her şey hakkında konuşabiliriz. Yani, gerçekten normal danışmanlığa benzer.

  Sizinle online terapi yapmak için İstanbul’da yaşamam gerekiyor mu?
  Hayır. İstanbul’da yaşıyorsanız, şehrin diğer tarafında yaşıyor olsanız bile danışmanlarımız sizinle çalışabilir. Danışmanlarımız, İstanbul’un herhangi bir yerinde uygulama yapma lisansına sahiptir. Yaşadığınız yerde ihtiyaçlarınızı karşılayan bir danışman bulamıyorsanız veya yalnızca çevrimiçi terapi istiyorsanız, bu sizin için harika bir seçenek olabilir.

  Kaynak; https://www.selmanyetkin.com/istanbul-online-psikolog/

   

Bu Sayfayı Paylaş