Önce Sağlık

'Site Tanıtımları' forumunda Laplace tarafından 30 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

 1. Laplace

  Laplace Aktif Technolatçı

  Katılım:
  9 Kasım 2016
  Mesaj:
  107
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  Berlin
  Ecs Portal, uzun zamandır yayında olan ve kazandığı bilgi ve tecrübeleri, değerli ziyaretçileriyle paylaşmaktan heyecan duyan bir bilgi platformudur. Sitemiz üzerinden, uzun araştırmalar sonucu edinebileceğiniz bilgilerin toplamını yalnızca birkaç başlık altında özetlediğimiz maddelerle bulmanız mümkün. Bu da bizi diğer sitelerden ayıran özellik olarak öne çıkıyor.

  Bu platformda, diyet ipuçları, sigarayı bırakma ve dolayısıyla sağlıklı yaşam hakkında önemli bilgiler yer almakla birlikte, birçok sitede göremeyeceğiniz tarzda etkili tavsiyelerle tüm bu anlattığımız konu başlıklarını sizlerle buluşturuyoruz.

  Siz değerli ziyaretçilerimize, birçok site gibi sadece içi şişirilmiş yazıların aksine, daha faydalı ve tamamen kullanıcı odaklı yazılar sunmaya çalışıyor. Örneğin en iyi diyet ipuçları adlı yazımızda, hızlı kilo vermenin hiç bilinmeyen noktası olan liften de bahsettik.

  Geçtiğimiz günlerde sigarayı bırakmak adına paylaştığımız yazıda, sigaranın hangi hastalıkları tetiklediğinden bahsettik. Sigarayı bırakmak için sıradan tavsiyelere kaçmak yerine, sigarayı tetikleyen unsurları, psikolojik olarak sizin üzerinizde etki bırakacak unsurları ele aldık. Bu sayede sigarayı bırakma gerçekten fazlasıyla kolaylaşıyor.

  Tüm bu tavsiyeler, siz değerli ziyaretçilerimizin sağlıklı yaşam sürmesini hedefliyor. Sağlıklı yaşam, tabii ki yalnızca sigarayı bırakma ve diyet ipuçları ile sağlıklı bir kiloya gelmekle sağlanmıyor. Sözü daha fazla uzatmadan sizi sitemize davet ediyor ve sağlıklı yaşamdan, diyet ipuçlarına, sigarayı bırakmadan, teknolojiye her konuda deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.
   

Bu Sayfayı Paylaş