Nitroflare Premium Hesap

'Site Tanıtımları' forumunda drminter tarafından 11 Haziran 2021 tarihinde açılan konu

 1. drminter

  drminter Sağlam Technolatçı

  Katılım:
  13 Nisan 2020
  Mesaj:
  678
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  Ankara
  İnternet üzerinden dosya indirmek demek farklı siteler ile tanışmak anlamına da gelmektedir. Sitelerin isimleri indirilmek istenen dosyanın hangisinden upload edildiğine göre değişim göstermektedir. Burada önemli olan kullanıcıların o sitede ‘Premium Üyelik’ sahibi olup olmadıklarıdır. Örneğin Nitroflare Premium hesap sahipleri için indirilecek olan dosyanın boyutu bir sorun olarak addedilmemektedir. Çünkü bu tür hesaplarda reklam gösterilmediği gibi indirme işlemleri de minimum süre içerisinde tamamlanmaktadır.

  Turbobit Premium
  Turbobit hem dünyada hem de ülkemizde en çok kullanılan dosya upload sitelerinin başında gelmektedir. Bu sitede özellikle oyun gibi yüksek boyutlu dosyaların paylaşımları gerçekleştirilmektedir. Üstelik burada yüklenen dosyaların diğerlerine göre daha uzun süreler saklı kaldığı da bir gerçektir. Sayılan nedenler yüzünden popüler olan site indirme açısından kullanıcılara farklı alternatif sunumları da vermektedir. ‘Normal İndirme, Premium İndirme’ kullanıcılara sunan alternatiflerin isimleri olarak açıklanmaktadır.

  Bir dosyanın normal olarak indirilmesi demek siteye üye olmadan indirilmesi demektir. Bu tür indirmelerde indirilecek olan dosyaya erişim sağlayabilmek için belli süreler beklemek ve reklam izlemek gerekmektedir. Ancak Turbobit Premium hesap sahipleri için durum bu şekilde ilerlememektedir. Zira açıklana hesaba sahip olanlar indirme işlemlerinden önce herhangi bir reklam izlemek zorunda bırakılmamaktadır. İndirme işlemlerinin hızı bu tür üyelikleri olanlar için yine sorun değildir. Çünkü dosyanın boyunu her ne olursa olsun indirme hızı yüksektir.
   

Bu Sayfayı Paylaş