Neden Fenomen Olmayasınız?

'Site Tanıtımları' forumunda Laplace tarafından 6 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

 1. Laplace

  Laplace Aktif Technolatçı

  Katılım:
  9 Kasım 2016
  Mesaj:
  107
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  Berlin
  Milyonlarca insan instagram başta olmak üzere birçok sosyal medya kanalı sayesinde oturduğu yerden para kazanıyor. Peki, bunu nasıl yapıyorlar merak ediyor musunuz? İşte bunun cevabı oldukça ucuz bir yatırım yöntemi olan takipçi satın al siteleri oluyor.

  Birbirinden farklı amaçlarla kullanılan sosyal medya, kişinin en ekonomik ve müşteri kitlesine ulaşılabilen PR sistemlerinden biridir. Günümüzde kurumsal firmalar dahi bu gücün farkına varmış, cazip indirimler ve reklamlarla hedef kitleye doğrudan satış gerçekleştirme imkanına sahip olmuştur.

  Siz de takipçi satın alarak, hedef kitlenizi daha hızlı bir şekilde oluşturmanın bir yolunu bulabilirsiniz. Bunun için 15 TL'den başlayan fiyatlarla harekete geçmenizi öneriyoruz.

  Takipçiler Ne İşinize Yarar?
  Takipçileriniz, paylaşımlarınızı sunacağınız hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayan en önemli araçlardır. Özellikle instagramdaki ilk günlerinizde daha fazla kişiye ulaşabilmek için takipçi satın alıp, doğru etiketlemelerle doğal bir trafiğe ulaşabilirsiniz.
  Takipçilerin hepsi gerçek kullanıcılar olduğu için, her zaman bir kısmının ilgisini çekebilirsiniz. Tabi ki düzenli olarak paylaşım yapmanız, müşterilerinizin gözüne de hitap etmeniz önemli bir detaydır.

  Takipçiler Gerçek Mi?
  Sitemizden takipçi satın al bölümümüzden satın alacağınız takipçiler her zaman gerçek kullanıcılardan oluşmaktadır.
  Yerli ya da yabancı binlerce takipçi, instagram hesabınızın güvenilir bir profil çizmesine neden olur. Ayrıca takipçilerinizin ilgisini çeken paylaşımlar etkileşime girmelerini sağlar ve bu şekilde amacınıza daha kolay ulaşabilirsiniz.

  Takipçi Satın Alma Konusunda Yanlış Bilinenler
  Birçok insan takipçi satın alma konusunda hile yaptığını düşünür ve bu durumun dürüst bir hareket olmadığı konusunda hemfikirdir. Ancak bu bir reklam stratejisidir ve işe yarar.
  Çünkü alıcıyla direkt olarak iletişim kurmanızı sağlayan bu yöntem, uzun vadeli sonuç almanıza yardımcı olur. Takipçi satın almak bir hile ya da insanları kandırma değildir, sadece yeni nesil bir reklam stratejisidir.
   

Bu Sayfayı Paylaş