Nafaka Avukatları

'Site Tanıtımları' forumunda Laplace tarafından 23 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

 1. Laplace

  Laplace Aktif Technolatçı

  Katılım:
  9 Kasım 2016
  Mesaj:
  107
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  Berlin
  Boşanma dönemi hem davalı hem de davacı için gerçekten de zorlu bir süreçtir. Hem duygusal olarak yıpranmışlık hem de aynı zamanda maddi olarak yaşanacak bazı sıkıntıları beraberinde getirir. *** paylaşımı ve varsa çocukların velayeti gibi konular bazen can sıkıcı bir hal alabilir. Anlaşmalı boşanma süresi kısa olsa bile çekişmeli boşanma süresinde mutlaka avukatınız olmalıdır.

  [​IMG]

  Boşanma için yeterli delillerin olması ve de tüm bunların kanıt halinde sunulması gereklidir. Tabii ki de tüm bunlar hukuksal bilgi ve de tecrübeleri olan bir Avukata Soru sorarak çok daha kolay fikir sahibi olabilirsiniz. Nasıl davranmanız ve de neler yapabileceğiniz konusunda size yardımcı olacaktır. Bu tarz davalarda işin içerisine nafaka konuları da girebilir.

  Ne kadar nafaka isteyebileceğiniz ya da karşı tarafın *** varlığı gibi konular önemli konulardır. Mahkemenin uzamaması ve de tarafların ikisinin de bu konu hakkında uzlaşmaya varabilmesi adına avukat ile hareket etmek gerçekten de önemlidir. Siz de bu konularda uzman bir kişi ile hareket etmek istiyor iseniz; www.avukatlar.net.tr adresini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş