Mersin Site Bina Yönetim

'Site Tanıtımları' forumunda kenangunce tarafından 1 Mayıs 2021 tarihinde açılan konu

 1. kenangunce

  kenangunce Aktif Technolatçı

  Katılım:
  21 Mart 2020
  Mesaj:
  236
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  istanbul
  Site Adı: Mersin Gözde Yönetim
  Site Adresi: Mersinyonetim.com
  Site Konusu: Mersin bina apartman yönetim hizmetleri
  Site Açıklaması:

  Mersin apartman yönetimi, Mersin bina yönetimi konusunda hizmet alabilmek için arayış içerisinde iseniz hoş geldiniz. Mersin ilimizde 1.5 milyondan fazla kişi yaşamaktadır. Mersin’de bulunan apartman – bina, site sayısı azımsanamayacak kadar fazladır. Müstakil yapıtlara göre bu alanlarda yönetimin en iyi şekilde yapılması gerekmektedir. İyi bir yönetim ile, apartman sakinlerinin huzuru daha iyi bir şekilde sağlanabilir. Bu sayede bakım, tadilat, temizlik gibi farklı ihtiyaçların tamamı iyi bir yönetim dahilinde eksiksiz bir şekilde giderilebilecektir.

  [​IMG]

  Mersin Apartman ve Site Yöneticiliği

  Bu ilimizde bulunan apartman sakinleri genel olarak Mersin site yönetimi şeklinde arayış içerisinde olabilmektedir. Bazı apartmanlarda, sitelerde yönetim olsa dahi, mevcut yönetimden memnun olunmayabilir. Yönetim değişikliğine gidilmek istenebilir. Bu gibi durumlar için Gözde apartman yönetimi tercih edilebiliyor. Kendileri ile Mersinyonetim.com aracılığıyla iletişim kurabilmek mümkündür. Kuruluşun sizleri en iyi şekilde memnun edeceğini düşünüyorum.

  Apartman ve Site Yöneticiliği

  Mersin apartman ve site yöneticiliği konusunda kuruluşun bilgi birikimi oldukça fazladır. Ki bugüne kadar çok sayıda apartmanı en iyi şekilde yönetmeyi başarmışlardır. Temizlik malzemeleri giderleri, bina temizlik görevlisi için harcanan tutarlar. Senede 2 defa bahçe bakımı, idari yönetim, asansör bakımı, site bakımı gibi çok sayıda farklı görev üstlenmektedir. Yönetimi eğer alanında uzman kişilere devretmek isterseniz iletişime geçebilirsiniz. Gözde yönetim, apartman ve site yöneticiliği konularında kendisini kanıtlamış başarılı bir kuruluştur.
   

Bu Sayfayı Paylaş