Mermerit Tezgah

'Site Tanıtımları' forumunda is_for_you tarafından 18 Kasım 2020 tarihinde açılan konu

 1. is_for_you

  is_for_you Aktif Technolatçı

  Katılım:
  10 Şubat 2020
  Mesaj:
  215
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  ist
  [​IMG]

  Mermerit tezgahlar, sahip oldukları birçok özellik nedeniyle pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. İnsanların mermerit tezgah tercih etme nedenlerinden bir diğeri ise mermerit tezgah görünüşünün modern olmasıdır. Mermerit tezgahın modern görüntüsü sayesinde eviniz çok daha şık ve hoş görünecektir. Peki mermerit nedir? Mermerit tezgah fiyatları ne kadardır? Bu ve buna benzeyen sorular hakkında çeşitli bilgi sahibi olmak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

  Mermerit Nedir?
  Mermerit
  adlı taş çeşidi, polyester ile mermer tozunun birleşmesi sonucunda istenilen kalıba konulup şekli çıkarılan taşa denir. Mermerit taşının genel kullanım alanları okul, hastane turistik, tesisler, kuaför tezgahları, mutfak tezgahı ve benzeri yerlerdir. Mermerit eşyalar sınırsız renk ve şekil seçimi yapılabilen eşyalardır. Mermeritten yapılan eşyalar herhangi bir kalıba dökülerek yapıldığı için istenilen şekilde mermerit eşya elde etmek oldukça kolaydır. Ayrıca mermerit; üzerine dökülen asit, baz ve temizlik malzemeleri gibi dış etkenlere dayanıklı olduğu için oldukça sağlamdır. Mermerit yapıldığı kalıptan çıkarıldığı zaman şık ve pırıl pırıl görünür. Bu nedenle mermeritin cilalanma gibi bir ihtiyacı yoktur. Mermerit tezgahlar, yıllar geçse bile rengini kaybetmez. Ayrıca mermerit tezgahlar 220 C° kadar dayanabilen ürünlerdir. Tabi ki direk temaslar bu derece sayısını kapsamaz. Ancak mermerit tezgahlar ortalama olarak 10 sene boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Mermerit eşyaların en belirgin zayıf noktaları ise keskin aletlerin çizikleridir. Bu nedenler mermerit tezgahların üzerinde direk bir kesim işlemi yapılmaması gerekir.

  Mermerit Tezgah Fiyatları
  Mermerit tezgah fiyatları belirli etkenlere göre değişiklik gösterir. İlk olarak mermerit tezgâhın boyutları, mermerit tezgah fiyatlarında en önemli etkiye sahiptir. Mermerit tezgah boyutu arttığı zaman mermerit tezgah fiyatında da artış gözlenir. Bunun dışında mermerit tezgahın rengi de mermerit tezgah fiyatlarında belirli bir artışa ya da azalışa neden olmaktadır. Bu yüzden öncelikle ne tür bir mermer tezgah istediğinizi belirlemeli sonrasında ise bu iş ile ilgilenen kişiler tarafından mermerit tezgah fiyatları hakkında bilgi almalısınız. Mermerit tezgah fiyatları hakkında İmbat mutfak tezgahları adlı sitemizden bilgi edinebilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş