Lilith Nail Lounge

'Site Tanıtımları' forumunda is_for_you tarafından 5 Mart 2021 tarihinde açılan konu

 1. is_for_you

  is_for_you Aktif Technolatçı

  Katılım:
  10 Şubat 2020
  Mesaj:
  194
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  ist
  İnsan olmanın doğasında olan bazı argümanlar var. İnsanlar kaç yaşında ister kadın olsun, ister erkek güzel olmak, sürekli güzel kalmak istiyor. Güzellik ise kendi içinde bir bütündür. İnsanlar da daha güzel, daha genç görünmek, eğer var ise görünüm kusurlarını gidermek için değişik merkezlere giderek hizmet alıyorlar. Nitekim İstanbul Ataşehir ilçesinde yer alan Lilith Nail Lounge de onlardan bir tanesi olup dünya normlarında çok özel hizmet veren bir güzellik merkezi.

  Verilen Hizmetler Hakkında
  Firma tarafından aşağıda adı geçen alanlarda, alanında deneyimli ve uzman bir kadro tarafından mutlak müşteri memnuniyeti ile temizlik ve hijyenden ödün vermeden kişiye özel hizmetler veriliyor.

  Protez Tırnak Hizmeti
  Ataşehir protez tırnak denilince akla ilk gelen firmalardan bir tanesi olarak Lilith Nail Lounge protez tırnak konusunda gerekli eğitimleri almış çalışanları ile protez tırnakları yaparak sizlerin parmaklarınızın çok daha güzel görünmesini sağlıyor. Yapay tırnak olarak da adlandırılan bu tırnaklar uzun süre kullanılır. Problemli tırnaklar için idealdir.

  Manikür Hizmetleri Hakkında
  Manikür salonları içinde hem Ataşehir hem de İstanbul ölçeğinde üstün hizmet kalitesi ile göze çarpan Lilith Nail Lounge bünyesinde her tür manikür, pedikür, SPA manikür, SPA pedikür, jel tırnak, protez tırnak bakım, protez tırnak, kalıcı oje, normal oje gibi çok geniş bir alanda hizmet verilir.

  İpek Kirpik Hizmeti
  Firma ayrıca Ataşehir ipek kirpik olarak kirpiklerinin azlığından ve uzun olmamasından şikayet edenler için gerçek gibi görünen ipek kirpik uygulamaları da yapar durumdadır. Burada da alanında öncü olan bir güzellik merkezidir. Yapılan kirpikler uzun süre dayanır. En ufak bir problem yaşanmaz.
   

Bu Sayfayı Paylaş