Lansinoh Ürünleri

'Site Tanıtımları' forumunda kadircetin4921 tarafından 15 Mart 2019 tarihinde açılan konu

 1. kadircetin4921

  kadircetin4921 Yeni Technolatçı

  Katılım:
  16 Şubat 2019
  Mesaj:
  37
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  6
  Şehir:
  istanbul
  Bebek anne bakım ürünlerinden lansinoh anne ve bebeklerin ihtiyaçlarında kullanabileceği markalardan biridir. Anne adayları ve annelerin problemlerinden biri süt gelmesinden dolayı kıyafetlerin ıslanmasıdır. Anneyi düşünen lansinoh göğüs pedi sayesinde kıyafetleriniz temiz kalacak ve ıslaklık nedeni ile rahatsız olmayacaksınız. 60 adet ped içeren ürün emici yapısı ile çamaşırınızı korumakta ve ıslaklığı içine hapsetmektedir. Çamaşırınız da kaymadan kullanabileceğiniz lansinoh ped dışarıdan hiçbir şekilde belli olmaz. Göğüs pedi lansinoh oldukça hijyenik bir üründür. Tüm ambalajlarında tek tek paketlenerek kullanabileceğiniz şekilde üretilmiş bir üründür.


  Bebeğinizin Temizliğinde Lansinoh Mendil

  Bebeğiniz için zararsız lanolin içeren temizleme ve bakım mendili lansinoh 80 adet mendilden oluşur. İhtiyacınız olduğunda alt değiştirme ve mama yedikten sonra cildini nemlendirir ve mendil alkol içermez. Sütünüzü güvenle saklamada poşetli lansinoh tercih edebilirsiniz. 50 adet poşetli lansinoh çalışan annelere ve her zaman her yerde bebeğiniz için hijyenik olarak saklayabileceğiniz süt saklama ürününü güvenli bir şekilde kullanılabilir. Çift kilit sistemi ile emniyetli kapanma sağlayan lansinoh ürün annelere büyük kolaylık sağlar. BPS ve BPA içermediği için bebeğinize zarar vermez. Ürün içinde ayrıca sütleri koyduğunuz tarihi yazabileceğiniz yazılabilir etiketlerde bulunmaktadır. İsteğe göre poşeti destekli taban sayesinde yatay ya da dik pozisyonda tutabilirsiniz.


  Lansinoh Latch Assist Kullanımı

  Annelerin yeni doğum sondası en çok zorlandıkları sıkıntılardan biride meme uçlarını alamayan bebekleri nedeni ile zorlanmalarıdır. Göğüs ucu çıkartıcı ürün lansinoh latc assist ile artık bebekler daha kolay bir şekilde emzirilebilir. Ürün tek elle rahatlıkla kullanılır. Yanınızda taşımada kolaylık sağlayan kutusu ile oldukça yardımcıdır.


  Lansinoh Biberon Emziği Özellikleri

  Biberondan sütün rahat bir şekilde akmasını sağlayan naturel wave lansinoh biberon emziği 2 adet olarak satışa sunulmaktadır. İdeal basıncı ile rahat bir akış sağlayan biberon emziği %100 esnek ve silikon olarak tasarlanmıştır. Bebeğinizin hava yutmasına engel olan hava giriş sistemi mevcuttur. Anne ve bebek için tüm ihtiyaçlarınızı https://www.recete.com/lansinoh/ Sitesinden tedarik edebilir kapıdan ürünlerinizi teslim alabilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş