Kişiye Özel Baskılı Balon

'Site Tanıtımları' forumunda Laplace tarafından 24 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

 1. Laplace

  Laplace Aktif Technolatçı

  Katılım:
  9 Kasım 2016
  Mesaj:
  107
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  Berlin
  Kişiye özel baskılı balon çalışmalarımızda minimum tutarlar geçerli olmaktadır. Resimli balon, isim yazılı balon, fotoğraf baskılı balon gibi çalışmaları kişiye özel baskılı balon olarak nitelendirmekteyiz.

  Minimum sipariş tutarları sadece özel baskılı balon seçeneklerinde yer almaktadır, firma baskılı balon seçeneklerinde minimum sipariş tutarı baskı renk sayısına göre değişmektedir.

  Sevgililer günü, evlenme teklifi, düğün baskılı balon ve kına için özel baskılı balon grafik çalışmaları kişiye özel olarak sağlanılmaktadır. Talep edeceğiniz görsel çalışması tarafımızca hazırlanıp size sunulmaktadır. Onay işlemi sonrasında baskı aşamaları sağlanılmaktadır.

  Özel Baskılı Balon
  Minimum sipariş 500 Adet tek yüze tek renk baskıdır. bunun için çalışma gerçekleştirecek olan müşterilerimizin baskı rengini tek renk olarak düzenlemesi gerekmektedir.

  Fotoğraf Baskılı Balon
  Resim baskılı balon çalışmaları tramlı bir şekilde uygulanmakta olup, siyah baskı tercih edilmesi gerekmektedir. Baskı yapılacak olan resmin çözünürlüğü baskı kalitesini değiştirmektedir. İletişim sayfamızdaki bilgiler doğrultusunda veya whatsapp & skype gibi iletişim araçları ile bize çözünürlüğü yüksek bir şekilde göndermeniz gerekmektedir.

  https://www.baskilibaloncu.net/
   

Bu Sayfayı Paylaş