Kelime Arşivi - Kelime Ara

'Site Tanıtımları' forumunda raptiye tarafından 14 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

 1. raptiye

  raptiye Aktif Technolatçı

  Katılım:
  18 Haziran 2018
  Mesaj:
  101
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  Ankara
  Kelimelerin Büyülü Dünyasına Yolculuk

  Dilin zenginliği olarak gösterilecek kelimeler, günlük hayatta iletişimin başarısını da destekler. Türkçe'mizin zengin kelime hazinesi arasında yeni bilgiler edinmek veya şaşırtıcı gerçeklerle yüzleşmek için siz de kelimeara.net hizmetleri üzerinden aradığınız sonuca kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

  Kelimelere Ait Merak Ettiklerinize Cevap Bulun

  Aradığınız kelimeyi girerken harf, uzunluk, içinde geçen harfler veya ile başlayan kelimeler arasından seçim yaparak sonuca daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. İlgilendiğiniz harfle başlayan veya bu harfle biten kelime sayısından içinde sizin aradığınız harf geçen kelime sayısına kadar pek çok konuda bilgi sahibi olabilir ve aradığınız kelimenin sözlük anlamını detaylı örneklerle öğrenebilirsiniz.

  2 harfli kelimelerden daha uzun harflerle yazılan kelimelere kadar merak ettiklerinize cevap ararken dilinizi zenginleştirecek yeni bilgiler edinebilirsiniz. Aradığınız kelimenin cümle içinde kullanımına yönelik örneklerin de yer aldığı sayfalarımız, Türkçeyi yeni öğrenenlerin yanı sıra kendini geliştirerek ifade gücünü desteklemek isteyenler için de teknolojiden destek alınarak çeşitlendirilir.

  Kelimeler İçinde Gizlenen Bilgiler

  Sürekli kullandığınız ile biten kelimeler hakkında bilgi edinirken sözcük türü, kullanım yerleri, farklı anlamları ve aradığınız kelimenin içinde geçtiği farklı kelimeleri öğrenme şansını elde edebilirsiniz. Ara-bul işlemlerinin eğlenceli, hızlı ve kolay bir şekilde yapıldığı sitemizde günlük hayatınızı kaliteli bir şekilde değerlendirme fırsatını yakalarken kullandığınız dilin zenginliklerini de yeniden keşfedebilirsiniz. Kelimelerin doğru yazımlarını da öğrenebileceğiniz hizmetler dahilinde kısaltmalar ve yazım kılavuzu hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

  kelimeara.net
   

Bu Sayfayı Paylaş