Jack Russel Terrier Köpeğinin Eğitimi ?

'Site Tanıtımları' forumunda b.a.f. tarafından 11 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

 1. b.a.f.

  b.a.f. Yeni Technolatçı

  Katılım:
  8 Kasım 2016
  Mesaj:
  37
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  6
  Şehir:
  İstanbul
  [​IMG]

  Jack Russel Terrier köpek cinsi adını İngiliz din adamından almıştır. 19. Yüzyılda bu ırkı yetiştirmekten olan din adamı Parson Jack Russell adını bu köpek cinsine vermiştir. Ayrıca bu köpek cinsinin boyutlarına bakıldığında saldırgan bir yapısı olmadığı tahmin edilse de oldukça cesaretli köpek cinsinden biri olmaktadır. Bu küçük şirin köpek çok fazla hareketli ve çok neşeli bir yapıya sahiptir.

  Jack Russel Terrier cinsi köpeğe sahip insanlar veya bu köpeğe sahip olmak isteyenler için, köpeğin fiziksel özellikleri, nerelerde beslenmesi gerektiği, eğitimi gibi konularda bilgilere ulaşabileceğiniz bir web sitesi var. Bu web sitesine giriş yaptığınız da birbirinden farklı köpek cinsleri ve onların yaşam koşullarının gerekleri hakkında detaylı bilgileri bulabileceksiniz.

  Jack Russell köpek cinsi ne kadar şirin ve ne kadar tatlı bir cins olsa da hareketli yapısından dolayı ev içinde ve özellikle çok katlı evlerde beslenmesi biraz zor olabilir. Ancak sizlerin de gayreti ile birlikte bu durum önlenebilir. Hareketli bir yapıya sahip olan köpek cinsleri her ne kadar ev ortamında beslenilmesi istense de hareketli yapılarından dolayı ve oldukça çok havlamayı sevdikleri için diğer komşuları rahatsız edici davranışlarda bulunabileceği için çok tercih edilmemektedir. Aslında köpek cinsleri için en ideal ev ortamı müstakil ev ortamı olmaktadır. Bahçesi olan bir ev de yaşıyor iseniz eğer köpek beslemek için güzel bir ortamınız vardır. Ayrıca sitemize girerek de hangi köpeklerin ev ortamı için uygun olduğuna da bakabilirsiniz. Mutlaka sitemizi ziyaret edin.

  Site adresi : www.kopekcinsleri.biz
   

Bu Sayfayı Paylaş