İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri

'Site Tanıtımları' forumunda raptiye tarafından 12 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

 1. raptiye

  raptiye Aktif Technolatçı

  Katılım:
  18 Haziran 2018
  Mesaj:
  101
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  Ankara
  Eşya depolama; ev eşyanızın, ofis malzemelerinizin, yazlıklarınızın veya sezonluk işyerlerinizin taşınır mallarının: hırsızlık, sel, kira maliyetini indirgeme ve bunun gibi nedenlerle paketlenerek, sigortalı ve güvenlikli olarak seri numaralı bir halde depoda düşük maliyetlerde aklanması ve ihtiyacınız olanda yeniden merkezinize kurulum prosedürünün tümüdür.
  Koyacak yer bulmakta sorun yaşadığınız kısmi ya da bir evin tüm eşyası olması durumunda, eşyalarınızı; havalı naylon, ip, karton koli ve mukavva-sunta silindirik fıçılara koymak sureti ile liste durumunda teslim alıyor ve daha sonra bir hafta öncesinden bildirdiğinizde liste durumunda teslim ediyoruz.
  Güvenilir ve kapalı depolar ile sizlere depolama hizmeti sunuyoruz. Depolanan mallarınıza 24 saat bekçili ve güvenilir depolama hizmeti yanısıra, mallarınıza her tür su, sel, deprem ve hırsızlık sigortası yapıyoruz. Depolama esnasında hiçbir biçimde tozlanma, kirlenme, böceklenme, rutubet kapma gibi bir aksilik yaşanmayacaktır. Zira depolarımız periyodik olarak havalandırılmakta ve ilaçlandırılmaktadır.
  Eşyalarınızı depolama esnasında kaliteli köpük, koli, karton, silindir fıçı kullanılarak kalifiye elemanlarımız tarafından özenle paketlenir ve bu paketleme prosedüründe koruma altına aldığımız eşyaları sizinle beraber ayrı ayrı listelemeye alırız ve teslim aldığımız eşyalara dair belgeleri size veririz. Eşyalarınızı bir hafta gibi bir süre öncesinden istediğiniz takdirde firma çalışanlarımız eşyalarınızı istediğiniz adrese teslim eder.
  nakliye de hizmetlerimiz
  Evden eve nakliyat
  Şehirler arası nakliyat
  Parça eşya taşıma
  zorlunakliyat.com
   

Bu Sayfayı Paylaş