İslami Sünnet Düğünü Organizasyonu

'Site Tanıtımları' forumunda raptiye tarafından 21 Nisan 2019 tarihinde açılan konu

 1. raptiye

  raptiye Technolatçı

  Katılım:
  18 Haziran 2018
  Mesaj:
  88
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  6
  Şehir:
  Ankara
  İslami Sünnet Düğünü Organizasyonu
  Günümüzde her türlü organizasyonlar oldukça popüler oldu. Bu tür organizasyonlar hem daha ihtişamlı diğer bir tabir ile şaşaalı, hem de organizasyon yaptıracak kişiler için daha az yorucu oluyor. Dolunay Organizasyon firması da İslami sünnet düğünü organizasyonu ile sizlere hizmet veriyor. İnsan kendi evladının düğününün de olabildiğince güzel olmasını istiyor.
  [​IMG]
  Dolunay Organizasyon Firması Neler Yapıyor?
  İslami tarzda yapılacak olan sünnet düğünlerinde Dolunay Organizasyon sunduğu paketler ile ya da sizin kriterleriniz doğrultusunda isteyeceğiniz organizasyonları gerçeğe dönüştürmek için kullandığı özel donanımlarla hayallerinizi gerçekleştiriyor. Bir sünnet çocuğunun en çok isteyebileceği palyaçolar, animasyon ekipleri ve balon ile mekan süslemeleri Dolunay Organizasyon’un hizmetleri arasında yer alıyor. Tabii ki anne ve babaların istekleri de göz ardı edilmediği gibi sünnet tahtı ve havai fişeklerle muhteşem bir salona girişi de firma tarafından gerçekleştiriliyor.
  İlahi sanatçıları ve ekipleri, mehter takımı, tasavvuf grubu, semazen ekibi, mevlithanlar da büyüklerimizin istekleri arasında bulunuyor, bunları da firmanın organizatörleri sizler için organize ederek gerçekleştirebiliyor. Mekan ise istediğiniz doğrultuda süsleniyor. Animasyonlu yiyecekler ile de firma farklı bir özellik sunuyor. Her özel anlarda olduğu gibi anılarınızda gelecekte tekrar canlanabilmesi için kamera çekimleri yapılıyor.
  Dolunay Organizasyon Hakkında Bilgiler
  Tüm bu istekleriniz İslami sünnet düğünü organizasyonu dahilinde Dolunay Organizasyon tarafından ucuz fiyatlarla yapılmaya çalışılıyor. Güler yüzle iletişimde olan organizatörler her konuda sizlere yardımcı oluyor. Ayrıca ülkemizde popüler olan dini sohbet konusunda alanında bilgili kişileri ve ilahi sanatçılarını da firma istediğiniz zaman sünnet organizasyonlarınıza getirebiliyor.
   

Bu Sayfayı Paylaş