İş mi Okul mu?

'Konu Dışı' forumunda Pinarsimsek tarafından 31 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. Pinarsimsek

Pinarsimsek Yeni Technolatçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar herkese selam,
    Size bugün çok önemli bir şey danışacağım lütfen cevap verin. Ben üniversitede öğrenciyim hem de iyi bir bölüm iyi bir üniversite. Kendimi deşifre etmemek için hangi okul hangi bölüm söylemeyeceğim. çünkü beni tanıyanlar anlatacaklarımdan çat diye çıkarır.
    Neyse konuya gireyim ben kot pantolon satan bir mağazaya satış danışmanı olarak girmiştim part time. Sonrasında yükseldim şu anda brand managerliğe doğru ilerlemekteyim yani burada geleceğim parlak gibi. Ama bu arada okulu hayli ihmal ettim. E son senemdeyim. Yani okula en azından 7 ay falan gitmem gerekiyor. 7 ay fedakarlık için de işi bırakmam lazım çünkü şu an full time çalışıyorum ve part time a dönmem zor olabilir. İş yerim de beni bırakmak istemiyor ama ben çok kararsızım. Siz olsanız hangisini seçerdiniz. Çünkü ben ya okulu yakacağım ya da burada biriken kariyeri. E okuduğum bölüm de iyi yani öyle boru değil açıkçası. Ama okul bittikten sonra çalışacağım alanla mağazacılık alanı 2 ayrı dünya. Yani iş mi okul mu diye yapacağım seçim hayatımı da belirleyecek. Çok kararsızım.
    Küçükken babam bana gömlek elbise alırken yaşamıştım en son böyle bir kararsızlığı. Ah ne tatlı kararsızlıklardı. Ne güzel ne masumdu... Şimdilerde her adım yeni bir karar yeni bir dönüm noktası demek. Hayat ne kadar da zormuş. Yeni yeni anlıyorum :(
    Fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar.
    Şimdiden teşekkürler.

Bu Sayfayı Paylaş