İnstagram Takipçi Kazanmak İçin Neler Yapılabilir?

'Site Tanıtımları' forumunda drminter tarafından 14 Ekim 2020 tarihinde açılan konu

 1. drminter

  drminter Aktif Technolatçı

  Katılım:
  13 Nisan 2020
  Mesaj:
  226
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  Ankara
  Sizlerde Instagram hesabınızla takipçi sayınızı arttırmak istiyorsanız, aşağıda sayacağım ipuçlarıyla takipçi sayınızı kolaylıkla artırabilirsiniz. Takipçi sayısını arttırmak için öncelik rastgele paylaşım yapmamaktır. Çekilen her içerikten ziyade kaliteli içeriklerin paylaşılması ve resimlerin buna uygun hale getirilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda Instagram takipçi satın al seçeneğini sunan sitelerden de bu aşamada fayda sağlanılabilir. Instagram beğeni satın al hizmeti de veren bu sitelerden güvenilirlerini bulduğunuz sürece, takipçi sayınız ve etkileşim sayınız yükselecektir. Bununla birlikte, değişik sizler için önem arz eden ve sizler için az da olsa hikayesi olan bir şeyleri anımsatan resimleri çekip yüklemeye özen gösterin. Resimlerinizi telefonda biriktirip Hepsini aynı anda yüklemeyin. Belirli zaman aralıklarıyla takipçilerinizi boğmamak için yükleyin. Yani düzenli ve özgün içerik oldukça önemlidir. Fotoğrafları zaman yaymak en önemli uygulamadır.


  Çektiğiniz ya da çekeceğiniz resimleri Sizlere fikir vermesi açısından Instagram’da bulunan popüler resimler bölümünü inceleyin ve beğeni sayısı fazla olan resimlerin taklidini yapmadan ilham alın. Analitik site üzerinde paylaşmış olduğunuz resimlerin hangisinin çok beğenildiğinin takibini yapın. Instagram kullanıcıları da Twitter’da olduğu gibi etiket kullanmayı çok sevmektedirler. Resimlerde etiket kullanmak demek o kişinin o resmi bulabilmesi anlamına gelmektedir. Sizlerde etiket kullanın. Başkaları tarafından takip edilmek istiyorsanız sizde başkalarını takip edin. Fakat takip edilmek istemiyorsanız siz de başkalarına takip etmeyin. Sosyal medyanın günümüzdeki gücüne inanıyorsanız ve sosyal medya üzerinden bir topluluk kurmak istiyorsanız bir an önce bir yerden başlamanız gerekmektedir.


  Popüler Olmak İçin Instagram Hileleri

  İnsanların çoğu popüler olmak istiyor. Bu popülerliğinde sosyal medyadan yani Instagram dan geçtiğine inanıyorlar. Bu durum ise onları hile yapmaya sürüklüyor piyasada Instagram takipçi satın al diye geçen hile takipçi satın almanıza yarıyor. Eğer takipçileriniz Türk olsun istiyorsanız Türk gerçek takipçi satın al işlemini yapabilirsiniz. Beğeni konusunda adımlar atmak istiyorsanız eğer Beğenileriniz Türklerden oluşsun istiyorsanız Türk beğeni satın al işlemini yapmalısınız. Bu işlemlerin en büyüğü olan otomatik beğeni satın al ise otomat bir şekilde ilerliyor.
   

Bu Sayfayı Paylaş