Instagram kendi kendine kapanıyor

'Instagram' forumunda Dehşet-ül Vahşet tarafından 23 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Dehşet-ül Vahşet

Dehşet-ül Vahşet Technolatçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Merhaba, çok sık instagram kullanan biriyim ve bir sıkıntım var. Uygulamayı telefonuma yükledim fakat bir süre sonra uygulamam kendi kendine kapanıyor. açıyorum açılıp kapanıyor. instagram kapanma sorununu nasıl çözebilirim?

2. El Cat

El Cat Technolatçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Uygulamaların kendi kendine kapanmasının nedeni çoğunlukla RAM ile alakalıdır. Cihazınızın RAM'i düşükse RAM olduğu zaman sistem bellekte yer açmak için uygulamaları kapatır. Bu sorun uygulamanın kendisinden de kaynaklanabilir. Eğer güncelleme varsa uygulamayı güncellemek gerekir. Telefonunuzda yüklü olan gereksiz uygulamaları kaldırarak kapanma sorununu azaltabilirsiniz.

3. baytechno

baytechno Technolatçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Instagram bu arada kendide biraz saçmalamış durumda. Bazen durduk yere çöküyor bazen internet bağlantısı yok hatası veriyor anlamadım gitti. Çok kullanıcı var diye mi acaba :)

4. justman

justman Kurucu Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar instagram uygulamadan atıyor veya kapanıyor gibi sorularınız varsa bunun iki nedeni vardır ya instagram uygulamasında yazılımsal bir sorun mevcuttur ki bu noktada sizin yapabileceğiniz bir şey yoktur instagramın bunu güncelleme yayınlayarak düzeltmesi gerekir. Diğer bir neden ise yukarıda da arkadaşların belirttiği gibi telefonunuzun RAM belleği veya normal depolama belleğinin kapasitesiyle ilgili bir sorun vardır ve bu yüzden hafızada yer olmadığı için Instagram'dan atıyordur.

Bu Sayfayı Paylaş