Hasta Yatağı

'Site Tanıtımları' forumunda sinem tarafından 30 Ekim 2020 tarihinde açılan konu

 1. sinem

  sinem Sağlam Technolatçı

  Katılım:
  13 Aralık 2019
  Mesaj:
  758
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  ankara
  Emek Sağlık Hasta Yatağı Satış Ve Kiralama
  Hasta yatağı günümüzde çok kolaylık sağlayan bir üründür. Evlerde ve hastanelerde kullanılan hasta yatakları kronik rahatsızlığı olanlar için uygun bir kullanıma sahiptir. Hasta yatakları özel üretimi sayesinde hastaların hareket özgürlüğünü kısıtlamaz ve ihtiyaç duyulan hareketlere göre ayarlanabilir. Korumalı oluşu sayesinde düşmeyi engeller. Bunun yanı sıra hasta olan kişiye bakacak olan kişilere büyük kolaylık ve avantaj sağlamaktadır.

  Hasta karyolası motorlu ve motorsuz olarak iki şekilde üretilmektedir. Motoru bulunmayan hasta yatakları sabit yatak modeli, bir ayara sahip model, iki ayara sahip model ve üç ayara sahip model şeklinde kendi içinde dört sınıfa ayrılmıştır. Motorlu kullanıma sahip olan hasta yatakları ise motorlu hasta yatağı modeli, dual motorlu modeli, iki motorlu modeli, üç motorlu modeli ve dört motorlu yani kolon motorlu adı verilen hasta yataklarıdır.

  Motorsuz hasta yatakları manuel kullanım ile hareket etmektedir. Bunun yanı sıra motorlu hasta yatağı modeli elektrik sayesinde çalışmaktadır ve uzaktan kumanda özelliğine sahiptir. Motorlu hasta yatağı modellerinin kullanımı daha pratik ve kolaydır.

  Evde Hasta Yatağı Kullanılır Mı?
  Yatalak olan hastalar için içerisinde tuvalet bulunduran hasta yatakları üretimi sağlamaktadır. Bu sayede hasta tuvalet ihtiyacını rahat bir şekilde karşılayabilmektedir.

  Hasta Yatağı Kiralamak
  Evde bakıma ihtiyacı olan hastalar için çoğu aile hasta yatağı kiralama yöntemini kullanarak çözüme ulaşmaktadır. Hasta yatağı fiyatları insanlar için satın alındığı zaman yüksek gelebilmektedir. Bu sorun sebebiyle çoğu kişi satın almak yerine kiralama yöntemini tercih edilmektedir.

  Evlerde de ihtiyaç duyulan hasta yatakları sebebiyle hasta yatağı kiralama yöntemi oldukça rağbet görmektedir. Hasta yatağı kiralama yöntemi içerisinde yatak kullandığı süre boyunca bakımı ve tamiri firmalar tarafından yapılmaktadır.

  Kısa süreli kullanım gerektiren sürelerde hasta yatağı kiralama yöntemi daha mantıklı gelirken uzun süreli veya ömür boyu hasta yatağı kullanılacak ise satın alma yöntemi daha mantıklıdır. Eğer tedavi süresi belirsiz ise veyahut iki sene veya iki seneyi aşkın bir süre zarfı içerisinde kullanılacak ise satın almanız sizin için daha mantıklı bir hareket olabilir.

  Hasta Yatağı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?
  Hasta yatakları iki parçadan oluşmaktadır. Hasta yatağı ve yatağın üzerinde duracağı hasta karyolasıdır. İlk olarak hasta karyolasının ne gibi fonksiyonlara sahip olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Neye ihtiyacınız olduğunda karar vererek hasta yatağı seçimi yapmaya özen göstermelisiniz. Evde kullanacağınız hasta yatağını kiralarken veya satın alırken çok fonksiyonlu bir hasta yatağı modeli seçmeye dikkat etmelisiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş