Güzel Sözler

'Site Tanıtımları' forumunda drminter tarafından 28 Şubat 2021 tarihinde açılan konu

 1. drminter

  drminter Sağlam Technolatçı

  Katılım:
  13 Nisan 2020
  Mesaj:
  572
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  Ankara
  Birçok farklı sosyal medya mecrası bulunmaktadır. Bu sosyal medya araçlarının hemen hemen hepsinde hikaye paylaşımı bulunur. Birçoğunda da durum güncellemesi yapılır ya da Twitter'da twit atılarak anlık durumunuzu belirtebilirsiniz. Bu özellikler aslında oldukça güzel özelliklerdir. Sevdiğiniz kişiye sosyal medya üzerinden güzel sözler paylaşarak onu mutlu edebilirsiniz. Sizin bunu tüm sosyal medya üzerinden yapmanız onu daha çok mutlu edecek ve değerli hissettirecektir.

  Bunun dışında durum güncellemeleri ve hikayeler birisine gönderme yapmak isteyen kişiler için oldukça önemli araçlardır. Bu yukarıda vermiş olduğumuz örnekte gibi mutlu anlarımızda da kullanılabilir sinirlendiğimiz, üzgün olduğumuz anlarda da. Durum sözleri bu sebeple kişinin içinde bulunduğu ruh halini de gözler önüne sermeye yaramaktadır. Örneğin "Bu zamana kadar herkese güvendim artık seçici olacağım" tarzı bir durum güncellemesi, twit ya da hikaye paylaşan bir kişinin güven konusunda ciddi bir hayal kırıklığına uğradığını bunu gören herkes anlayacaktır. Bu mesajın ulaşması gereken bir kişi varsa da bu sözü gördükten sonra mesajı alacaktır.

  Anlamlı sözler için internet üzerinden birçok farklı duruma göre söz, atasözü bulmak mümkündür. Bunlardan kendi durumunuz için uygun olanları seçip kullanabilirsiniz. Ya da daha orijinal olsun diyorsanız çok uzun olmayacak şekilde kendiniz durumunuz için anlamlı sözler oluşturabilirsiniz. Önemli olan bu sözlerin kime ait olduğu değil sizin durumunuzu yansıtıp yansıtmaması, mesaj varsa bu mesajın gitmesi gereken yere gidip gitmediğidir.
   

Bu Sayfayı Paylaş