Fakro

'Site Tanıtımları' forumunda Kurt tarafından 6 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

 1. Kurt

  Kurt Yeni Technolatçı

  Katılım:
  21 Mart 2019
  Mesaj:
  13
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Şehir:
  Ankara
  Bu 3 bölümden oluşan katlanır ahşap çatı katı merdiveni, çatı katına düzenli olarak gitmeyi düşünüyorsanız çatı katınıza erişmek için ideal bir çözümdür. Kapak ve çerçeveyle birlikte gelen bu çatı katı merdiveni, çoğu duruma uyacak şekilde çok çeşitli kapak boyutları ile birlikte gelir. Tüm kapaklar, merdiveni yukarı yürümek ve nesneleri çatıya çıkarmak için bol miktarda alan sunar. Açıkça, kapak boyutu büyüdükçe, çatıya büyük nesneler almak daha kolay olmaktadır.

  3 bölümden oluşan kereste çatı merdiveni, olağanüstü kalitede ve tasarıma sahip, önceden monte edilmiş bir katlanır çatı merdivenidir. Çatı merdiveni, çatı içerisinde çok az boşluk vardır veya hiç boşluk bırakmaz. Balans yayları açılıp kapanmaya yardımcı olur. Size sağlam bir dokunuş hissi veren ve 260 kg'lık büyük ağırlık derecesi sunan ekstra büyük basamaklarla, Bu merdiven herhangi bir ev için idealdir. Üstün bir yüzeye sahiptir ve düğüm içermez, karaçam ahşap konstrüksiyonu sayesinde merdiveni daha dayanıklı, daha uzun ömürlüdür ve çam veya ladin alternatiflerinden çok daha güçlüdür

  Alüminyum çatı katı merdiveni alüminyumdan bir çam kovalıdır. Düzgün kaplamalı yalıtımlı bir kapı ile birlikte gelir. Uzman işçilik, merdivenin görünüm, dayanıklılık ve güvenlik için son derece iyi yapılmış olduğu anlamına gelir. Merdivenin her basamağı, kayma önleyici basamaklar sağlamak için tırtıklıdır ve metal çubuklu bir emniyet kilidi standart olarak gelir. Ayrıca, yine kullanıcının güvenliğini sağlayan çelik bir el rayı da dahil edilmiştir.

  Ahşap çatı katı merdiveni çam ağacından yapılmıştır ve düz yüzey kaplamalı yalıtımlıdır. Uzman işçilik, merdivenin görünüm, dayanıklılık ve güvenlik için son derece iyi yapılmış olduğu anlamına gelir. Kırma mafsalları, merdiven basamaklarına ve dikmelere maksimum stabilite kazandırmak için kullanılmıştır. Merdivenin her basamağı, kayma önleyici basamaklar sağlamak için tırtıklıdır ve metal çubuklu bir emniyet kilidi standart olarak gelir. Ayrıca, yine kullanıcı için güvenliği sağlayan çelik bir el rayı da dahildir. Tavan merdiveni, zaman zaman hafif kullanım için tasarlanmıştır. Hafif bir ev merdivenidir. 150 kg yük oranı. Açılması ve kapatılması kolaydır. Geniş basamaklar kaymaya karşı dayanıklıdır. Tırmanırken ilave rahatlık için bir tırabzan bulunur.

  Çatı merdiveni; https://www.fakro.gen.tr
   

Bu Sayfayı Paylaş