Eryadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi - Batıkent diş - Etimesgut diş - Sincan diş

'Site Tanıtımları' forumunda b.a.f. tarafından 12 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

 1. b.a.f.

  b.a.f. Yeni Technolatçı

  Katılım:
  8 Kasım 2016
  Mesaj:
  37
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  6
  Şehir:
  İstanbul
  [​IMG]

  İnsanların gün boyunca aldıkları besinler, ağız yoluyla alındığı için bu konuda ağızın bir hayli mesai harcadığını söylememiz yanlış olmaz. Bu yoğun mesai sonrası ağıza vermemiz gereken önem bir kat daha artmaktadır. Çünkü yediğimiz besinlerin dişlerin arasında kalması ağız ve diş sağlığı açısından son derece rahatsız edici bir durumdur. Bir anlık ihmal sonucunda ağzınıza göstereceğiniz bakımı ertelediğinizde bu hem sizin için hem de karşınızda iletişim kuracağınız insanlar için kötü bir etki yaratabilir.

  Dişlerin yeterince fırçalanmaması, özellikle şekerli besin tüketilmesi, kalsiyum ve mineral eksikliği gibi birçok problem sonucunda ağız ve diş sağlığı tehdit altında kalmaktadır. Bu tehditlerin oluşması sonucunda insanlarda başlayan diş çürümesi, diş eti ağrıları, ağızda çıkan yaralar gibi problemler kişilerin korkulu rüyası haline gelmektedir. Aslında bakımı ve tedavisi oldukça rahat olan bu işlemlerin insanlarda adeta bir önyargı haline gelmesi günümüzün problemlerindendir.

  Ağız ve diş sağlığı konusunda insanları bu önyargılarından ve fobilerinden kurtaracak olan Eryadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, mesleğinde tecrübeli dişçilerle çalışmaktadır. Böylelikle sizlerin diş ağrılarını modern ekipmanlarla ve tedavi yöntemleriyle en aza indirmektedir. Ayrıca Etimesgut diş polikliniği, Sincan diş polikliniği gibi Ankara’nın birçok ilçesinde de vatandaşlara hizmet vermektedir.

  Hastanın kaybettiği dişler için protez diş tedavisi, dişler için uygulanan implant tedavileri gibi daha birçok tedavi yöntemi Batıkent diş polikliniği dahil Ankara’nın bütün bölgelerinde uygulanmaktadır. Hastalar için bir önemli diğer husus, tedavi sonrası yapılacak olan ağız bakımıdır. Bu konuda da sizlere gerekli direktifleri verecek olan polikliniklerimiz, sizlerin tedavi öncesi ve sonrasında nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda sizleri aydınlatmaktadır.

  Site adresi : www.eryadent.com
   

Bu Sayfayı Paylaş