Epoksi Zemin Yapan Firmalar

'Site Tanıtımları' forumunda drminter tarafından 8 Nisan 2021 tarihinde açılan konu

 1. drminter

  drminter Sağlam Technolatçı

  Katılım:
  13 Nisan 2020
  Mesaj:
  572
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  Ankara

  Yeni yapılan binalarda ya da tadilat geçirenlerde belli materyallerin kullanımına dikkat edilmektedir. Materyal tercihlerinde fiyat performans dereceleri ilk bakılan kıstaslar arasında bulunmaktadır. Epoksi boya ya da zemin kaplama sistemleri bu alanda kullanım oranlarını zaman içerisinde artırmıştır. Epoksi kullanım oranları sunmuş olduğu özelliklere bağlı olarak da yükselmiştir. Zira uygulaması kolay olan bu malzemenin temizlik konusunda da sıkıntı yaşatmadığı bilinmektedir.

  Gerek işyerlerinde gerek fabrikalarda gerekse binalarda tercih edilen epoksi zemin kaplama sistemlerinde uygulama süresi zaman içerisinde minimuma indirilmiştir. Bu neticenin elde edilmesinde uygulama alanında elde edilen profesyonellik etkili olmuştur. Üstelik öncesinden planlama usulüne bağlı olarak hareket edilmektedir. Böylelikle işlemlerin ne zaman başladığına ya da uygulama alanlarına göre bitiş tarihleri verilebilmektedir. Kaliteli olan firmalar genellikle müşterileri mağdur etmeden olabilecek en kısa süre içerisinde uygulamayı tamamlayarak teslim etmektedir.

  Epoksi Zemin Kaplaması
  Epoksi firmaları ülkemizin hemen her yerinde bulunabilmektedir. Bu da firmalar arasındaki rekabetin canlı şekilde kalmasını sağlamaktadır. Tabi şehirlerarasındaki fark farklı nedenlerden ileri gelebilmektedir. Ne yazık ki özellikle küçük bölgelerde rakamların daha yüksek meblağlardan oluştuğu bilinmektedir. Bahsedilen durumda tekelleşme etkilidir. Yine de kampanya dönemlerinde alışveriş yapılarak ya da iyi bir pazarlık neticesinde rakamların düşürülmesi mümkün olmaktadır. Epoksi materyal zemin kaplamalar ilk dönemlerde fabrikalardan rağbet görse de artık hemen her zeminde uygulanabilmektedir.
   

Bu Sayfayı Paylaş