Elbim Eğitim Kurumları İle Yurtdışında Yaşamak Hayal Olmaktan Çıkıyor?

'Site Tanıtımları' forumunda sosyalhaber tarafından 9 Mayıs 2021 tarihinde açılan konu

 1. sosyalhaber

  sosyalhaber Yeni Technolatçı

  Katılım:
  9 Mayıs 2021
  Mesaj:
  7
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Şehir:
  Gaziantep
  [​IMG]
  Sizde ailenizle birlikte yurtdışında yaşamak istiyorsanız, fakat eşiniz orda siz burada iseniz ve Aile Birleşimi vizesi almak istiyorsanız öncelikli olarak yapacağınız konu A1 seviyesinde bilmeniz gereken yabancı dildir.

  A1 Almanca Kursu ile Almanca Aile Birleşimi ve A1 İngilizce Kursu ile İngiltere Aile Birleşimi vizesi alarak tüm dünyada geçerli olan Elbim A1 vize sınav merkezi sayesinde sizde zamanınızı ve paranızı boşa harcamamış olursunuz.
  [​IMG]

  2007 yılında çıkan anayasayla Almanca Aile Birleşimi kursunu başlatarak, Ankara Goethe Enstitüsü ile A1 düzeyinde vize sınavlarını yapmış, Goethe Enstitüsü ve Almanya Konsolosluğu tarafından tavsiye listesine alınmıştır.

  İngiltere A1 Vize Sınavı Gaziantep’te Elbim Kursları’nda yapılmış, başarı oranı % 100 olmuştur.

  Elbim 31 yıllık tecrübesi ile binlerce aileyi birbirine kavuşturmuştur. Sizde bu ailelerden birisi olmak isterseniz adres belirlidir. Elbim kurslarından birisini tercih ederseniz pişman olmazsınız.

  Almanca A1 Sertifikası Vize Sınavı her ay düzenli olarak Elbim ‘de yapılmaktadır.

  İngilizce A1 Sertifikası Vize Sınav kayıtları Elbim’de alınarak her ay sınav yapılmaktadır.
  [​IMG]

  A1 vizesi ile gittiğiniz ülkeden de online eğitimleri sayesinde kendinizi geliştirmeye devam edebilir ve aldığınız eğitim sayesinde bulunduğunuz ülkede sınava girebilir, oturum alabilirsiniz. Her zaman, her koşulda yanınızda olmaya devam etmektedir.
   

Bu Sayfayı Paylaş