Dudak dolgusu yaptıran bayanlar

'Site Tanıtımları' forumunda b.a.f. tarafından 8 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

 1. b.a.f.

  b.a.f. Yeni Technolatçı

  Katılım:
  8 Kasım 2016
  Mesaj:
  37
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  6
  Şehir:
  İstanbul
  Bir bayanı en çekici gösteren yeri dudaklarıdır. Dudakların dolgun ve güzel görüntüsü bayanı çekici kılar. Fakat dudaklar her zaman güzel görünmeyebilir. Mevsim değişikliklerinde dudaklar çatlar ve güzel görünümünü kaybeder. O yüzden ağız bölgesinin bakımı mevsim değişikliklerinde yapılmalıdır. Alt dudak ve üst dudak birbirine orantılı olmayabilir. Bu estetik ile düzeltilebilir.

  [​IMG]

  Yine dudaklar ince bir yapıya sahipse ki bu hiçbir bayan tarafından istenmez. O zaman da dudak estetiği yaptırılmalıdır. Dolgunlaştırma yöntemleri ile aynada kendinizi daha güzel görmeniz mümkün. İnce yanaklı bayanlar dudakları kalınlaştırma estetiği yaptırıyor ve %95’i bu işlemden memnun kalıyor. İğne ile dudak içerisinde dolgu enjekte edilir ve böylece dudaklarınız istediğiniz görüntüye kavuşur. Ayrıca bu işlemin hiçbir ağrı ve sızısı yoktur. Oldukça mükemmel görünüme ağrısız bir şekilde kavuşabilirsiniz. Estetik öncesinde ufak bir iğne ile lokal anestezi altında yarım saatlik bir işlem sonucunda arkadaşlarınız arasında havanıza hava katabilirsiniz.

  Dudak estetiği yaptıranların yorumlarına ve tedavi aşamasının nasıl sürdüğünü http://www.biestetik.com/kategori/estetik/dudak-estetigi bu siteden görebilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş