Döner Merdiven

'Site Tanıtımları' forumunda Kurt tarafından 5 Nisan 2019 tarihinde açılan konu

 1. Kurt

  Kurt Yeni Technolatçı

  Katılım:
  21 Mart 2019
  Mesaj:
  9
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Şehir:
  Ankara
  Döner merdivenler inşa ederken ilave malzeme setlerine ihtiyaç duyulur. Bir tanesi taban için bir tanesi de erişmek istediğiniz her bir oda için. Her katın değerini inşa etmek için gereklidir. Bir döner merdiven kullanıldığında üzerine tıkladığınızda yukarı veya aşağı gitmek isteyip istemediğinizi her zaman soracağınızı unutmayın. Döner merdiven zemin katta inşa edilmişse, hem üst kattan hem de alt kattan birbirine bağlanabilir. Döner merdivenlerle ilgili diğer komplikasyonlar oda eklemeyi veya merdiven değiştirmeyi içerir.

  Düzenli seviyede bir Beceri Salonuna eklenen bir merdiven sizden yukarı veya aşağı kurmanızı isteyecektir. Bir yukarı döner merdiven inşa ederken ardından merdiveni tırmanmaya çalışırken inşaat arayüzü merdivenin tepesine bir oda eklemek isteyip istemediğinizi soracaktır. Üstte bulunan odalar bir aşağı bir merdiven inşa ederseniz, alt katta bir zindan merdiven odası inşa etmek için ek bir seçeneğiniz vardır.

  Döner merdivenler mekanınıza ve tarzınıza bağlı olarak çok çeşitli avantajlara sahiptir. Spiral merdiven çerçevesinin küçük kaplama alanı, açık bir zemin planı veya kare çekimler için üstün bir seçenek olsun, herhangi bir tasarıma kolayca uymanızı sağlar. Döner merdiven yelpazesi, hem ahşap hem de metal spiral merdivenler içermekte olup mekanınızın tasarım stiline uymayı kolaylaştırmaktadır.

  Evinizin alanını genişletmek söz konusu olduğunda tavan araları çok fazla kullanılmayan potansiyel barındırıyor. İster depolama alanı, ister yaşam alanı olarak kullanmak istiyorsanız, güvenilir bir tavan arası setine ihtiyacınız olacak. Kararsız iniş basamaklarından ve merdivenlerden farklı olarak çatı katı merdiven tasarımları size güvenebileceğiniz uzun ömürlü bir çözüm sunar. Mekanı en üst düzeye çıkarmak için spiral merdivenler ve daha geleneksel bir çekim için düz merdivenler sunuyoruz. Çatı katı merdiven seçeneklerimizi keşfedebilir ve eviniz için doğru olanı bulabilirsiniz. Ve sadece bir tavan merdiveni olması evinizde dekoratif bir unsur olamayacağı anlamına gelmez. Tavan arası spiral merdiven çeşitleri birçok stilde gelir. Böylece ihtiyacınız olan işlevselliği korurken istediğiniz stile erişebilirsiniz. Bu tarz eviniz kadar sürecek inşaat kalitesinde gelir.

  Web Sitesi; https://www.fakrocatimerdivenleri.com/doner-merdivenler/
   

Bu Sayfayı Paylaş