Değişik Departmandan Meydana Getirilmiştir

'Site Tanıtımları' forumunda canakar94 tarafından 13 Ocak 2021 18:58 tarihinde açılan konu

1. canakar94

canakar94 Aktif Technolatçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Spor müşteri hizmetleri iki değişik departmandan meydana getirilmiştir. Elektronik posta servisi ve canlı destek departmanlardır. Her iki seksiyonu de her kullanıcı tercih edebilir. Elektronik posta ile irtibata geçmek istiyor, etkileşim kurmak istiyor iseniz, Spor sitesine kayıt amacıyla verdiğiniz elektronik posta adresini kullanacaksınız. Göndermiş bulunduğunuz elektronik posta, Türkçe dil opsiyonunda olacaktır. Sizlere elektronik posta ile geri dönüş gene Türkçe betmod dil opsiyonunda yapılacaktır. 60 dakikada elektronik postaya cevap alacaksınız. 24 saat maksimum vakit amacıylada şikâyet içerikli elektronik postalara cevap alacaksınız.

Spor canlı yardım müşteri hizmetlerinin mühim bir parçasını meydana getirmeye devam etmektedir. 7/24 kesintisiz hizmet zihniyetinin, çevrimiçi hizmet zihniyetinin geçerli bulunduğu görülmektedir. Spor ekşi yorumlarına bakıldığında, canlı destek ile alakalı da paylaşımların yapıldığını göreceksiniz. Sürekli çevrimiçi müşteri hizmetleri temsilcisinin var bulunduğu ifade edilmektedir. Kusursuz bir Türkçe dil opsiyonunun görüşmelerde kullanıldığı ifade edilmektedir. Bu departmandan yani canlı yardım alanından dilediğiniz her hususta yardım talep edebilirsiniz. Hem de aynı seksiyon üstünden teknik yardım talep etme hakkına da sahip olabileceksiniz. Soru sorabileceğiniz bir seksiyondur görüş tavsiye beklenti bildire bileceğiniz bir seksiyondur yardım talep edebileceğiniz bir seksiyondur. Banka bulgularını, hesap numaralarını alacağınız, promosyon talep edeceğiniz seksiyondur. Sms önleme üyelik iptal prosedürü prosedürlerini gerçekleştirebileceğiniz bir seksiyondur. Hem de tabii ki canlı destek hattı üstünden de Spor şikâyet hususlarını gündeme meydana getirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisi doğrultusundan çözülmesini talep edebilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş