Corona virüs ortam dezenfekte - Tekdezvip

'Site Tanıtımları' forumunda kenangunce tarafından 3 Nisan 2020 tarihinde açılan konu

 1. kenangunce

  kenangunce Sağlam Technolatçı

  Katılım:
  21 Mart 2020
  Mesaj:
  321
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  istanbul
  Site Adresi: Tekdezvip.com
  Site Konusu: Ortam Dezenfeksiyonu ve Diğer Hizmetler

  Ortam dezenfeksiyonu, ortam dezenfektan makinesi ve uygun dezenfektan ilaçları kullanılarak gerçekleşir. Özel giyime sahip kişi ya da kişiler zararlı mikroorganizmaların ortamdan arındırılması adına bu işlemi gerçekleştirirler. Ofis, konut, apartman, toplu taşıma araçları gibi pek çok farklı alan için bu hizmetlerden faydalanmak mümkündür. Günümüzde ortam dezenfeksiyonu için hizmet alınabilecek firmalardan bir tanesi de TekdezVip olarak biliniyor.

  [​IMG]

  Corona Virüs Ortam Dezenfekte

  Özellikle insan trafiğinin yaşandığı ortam dezenfeksiyonu hizmetlerinden yararlanmak gerektiğini düşünüyoruz. Corona virüs ortam dezenfekte ile birlikte ortamda yer alan bakteri ve mikropların diğer kişilere bulaşmasının önüne geçilebilir. İnsan sağlığının oldukça önemli olduğunu düşündüğümüzde, bu hizmetlerden faydalanmanın pek çok yararı bir arada getireceğini söyleyebiliriz. Corona virüs ortam dezenfekte hizmetleri için tekdezvip.com ‘a göz atabilirsiniz.

  Corona Virüsü Ortam Dezenfeksiyonu

  Soğuk algınlığı belirtileri ile başlayan ve özellikle ölüm oranı yaşlılarda ve çeşitli rahatsızlıkları bulunan kişilerde daha fazla olan Corona virüsünden korunabilmek adına ellerimizi sabunlu su ile belirli aralıklarla yıkamalı, mümkün olduğunca dışarıya çıkmamalıyız. Özellikle toplu taşıma araçları, ofis, market gibi açık ve kapalı alanlarda Corona virüsü ortam dezenfeksiyonu hizmetlerinden de faydalanılabilir. Bu hizmetler ortamda yer alan bakteri ve mikropların yok olmasına yardımcı olur. Randevu oluşturabilmek adına tekdezvip.com ile iletişime geçebilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş