Çekiliş sayfaları ne kadar güvenlidir?

'Site Tanıtımları' forumunda drminter tarafından 14 Nisan 2021 tarihinde açılan konu

 1. drminter

  drminter Sağlam Technolatçı

  Katılım:
  13 Nisan 2020
  Mesaj:
  619
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  Ankara
  Çekiliş siteleri ne kadar güvenlidir? Sorusu da bu çekilişlere katılarak sevdiği ürünlere herhangi bir ücret ödemeden sahip olmak isteyen insanların en sık yönelttiği sorular arasında yerini almıştır. Çekiliş sayfaları genel olarak güvenilir siteden olarak biliniyor olsa da her internet platformunda olduğu gibi teklif sayfalarında da güvenilir olmayan bazı siteler mevcuttur.

  Bu nedenle çekiliş sayfalarına başvuru yapmadan önce de mutlaka bu sitelere araştırmanızda fayda vardır. Aksi takdirde çekilişi kazansanız bile ürünün listede gönderilemeyebilir ve hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bu nedenle üyelik yaptıracağınız sayfayı mutlaka detaylı bir süzgeçten geçirmeniz gerekmektedir. Bu araştırmanız sonucunda sitenin güvenilirliğinden emin olduysanız, çekilişlere katılmanız ve sonuçları beklemeniz ürünü kazanmanız için bir şans doğuracaktır.

  Çekilişlerden kazanılan ürünler ne zaman gönderiliyor?

  Çekilişlerden kazanılan ürünler ne zaman gönderiliyor? Özellikle de kozmetik çekilişi ile verilen ürünlerin süresi merak ediliyor. Bu sorunun çekilişlere katılım sağlayan kullanıcılar tarafından sıklıkla sorulduğunu görüyoruz. Eğer herhangi bir işletme sayfasının ya da blogdan çekiliş etkinliğine katıldı insanız bu etkinliklerin sonucunu sadece yetkililer belirleyebilir. Bu nedenle, çekilişini yaptığınız sayfaya detaylı bir şekilde takip etmeniz çekilişini ne zaman biteceğini öğrenmenize yardımcı olacaktır.

  Ürün çekilişleri son bulduktan sonra ise yetkililer sosyal medya hesaplarında ya da sizin katılım sağladığınız sayfa hangisi ise oradan kazananı kim olduğu ile ilgili bir paylaşım yapacaktır. Bu paylaşım sonucunda kazanan kes iseniz dilerseniz yetkililere kendiniz ulaşabilirsiniz dilerseniz de onların size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Ancak katıldığınız çekiliş sayfası güvenirse mutlaka haber alabileceğiniz den ve ürünlerin tarafınıza gönderileceğini den emin olabilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş