Çatı Merdiveni ve Merdiven - Katlanircatimerdiveni.com

'Site Tanıtımları' forumunda Kayseri tarafından 7 Mart 2019 tarihinde açılan konu

 1. Kayseri

  Kayseri Yeni Technolatçı

  Katılım:
  7 Mart 2019
  Mesaj:
  6
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Şehir:
  Ankara
  Web Site İsmi : Katlanircatimerdiveni.com

  Site Başlığı : Çatı Merdiveni ve Merdiven - Katlanircatimerdiveni.com

  Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Kasım 2015

  Site Tanıtımı : Çatı merdiveni arıyorsanız, tam olarak doğru adrese geldiniz. Katlanircatimerdiveni.com isimli internet adresi içerisinde de belirtildiği gibi buradan en avantajlı fiyatlarla çatı merdiveni ihtiyaçlarınızı karşılama fırsatı bulabilirsiniz.

  Tavan arası merdivenleri uygun saklama alanı ve tavan arasına erişim sağlarken yerden tasarruf sağlar. Her model, zeminden tavana yükseklikte montajı ve montajı güvenli ve kolaylaştıran küçük ayarlara sahiptir. Yalıtılmış modeller, görünürlüklü donanıma sahip değildir ve onları evdeki herhangi bir odaya mükemmel bir şekilde ekler. Tavan merdivenleri mühürlenir ve kapak, masif ahşap ve MDF'den sandviç yalıtımlı yapılır. Kurulduktan sonra, donanım tamamen gizlenir ve kapak herhangi bir tavan rengine uyacak şekilde boyanabilir. Merdiven uçları ve tırabzanlar gibi aksesuarlar pek çok modele dahildir veya tavan merdivenlerini hemen hemen her uygulama için uygun hale getirerek ayrıca temin edilebilir. Her çatı katı merdiveninin bir garantisi vardır. Yalıtımlı tavan merdivenleri iki yıl garanti ve yalıtılmamış tavan merdivenleri bir yıl garanti içerir. Çatı merdivenleri önceden monte edilmiştir ve iskelet, donanım ve merdiveni içerir ve kuruluma hazırdır.

  Çatı katı merdiveni seçerken göz önünde bulundurulması gereken ilk faktörlerden biri sert açılış. Tavan merdivenleri çeşitli pürüzlü açıklık boyutlarında mevcuttur ve mevcut açıklıklara uyarlanabilir veya yeni bir yapıya uyarlanabilir. Tavan merdiveninin sert açıklığına uymayan mevcut kaba bir açıklık, tavan merdivenini yerleştirmek için çerçevelenebilir. Dikkate alınacak ikinci faktör tavan yüksekliğidir. Her çatı katı merdiveninin sert açılış boyutu, minimum uyumlu tavan yüksekliğinden maksimum tavan yüksekliğine kadar değişen bir tavan yüksekliğine sahiptir. Çatı katı merdiveni bu aralıktaki tavan yüksekliği için, merdivenlerde kesmek, basamakları kaldırmak veya eklemek ve talimatlarda belirtilen gerekli ayarlamaları yapmak için uygundur.

  Dikkate alınacak üçüncü faktör yalıtımdır. Yalıtım değeri olan tüm tavan merdivenleri bir contaya sahiptir. Kapak beyaz bitmiş bir kapak veya boyanabilir mdf kaplama ile masif sekoya çamından yapılır ve donanım monte edildiğinde tamamen gizlenir. Yangına dayanıklı modeller ayrıca yalıtılmıştır ve mühürlenmiştir. Yalıtımsız modeller, boyanabilir bir sunta kapağa sahiptir ve yalıtımlı çatı katı merdiveninin gerekli olmadığı alanlar için uygundur. Bir çatı katı merdiveni seçerken, ağırlık-yük kapasitesi derecesini de göz önünde bulundurun. Çatı merdivenleri TSE standartlarına göre derecelen dirilmiştir.
   

Bu Sayfayı Paylaş