Bolu Reklam

'Site Tanıtımları' forumunda drminter tarafından 2 Mayıs 2021 tarihinde açılan konu

 1. drminter

  drminter Sağlam Technolatçı

  Katılım:
  13 Nisan 2020
  Mesaj:
  619
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  Ankara
  Tanıtım filmi reklam kampanyaları arasında en çok talep görenlerin başında bulunmaktadır. Bahsedilen filmlerin türü tanıtılacak olan ürüne göre değerlendirilmektedir. Aynı şekilde firmaların anıtım ve reklam çalışmaları için ayırmış oldukları bütçeler de elde edilecek olan neticeler açısından belirleyici olmaktadır. Günümüzde tanıtım filmleri önem derecesini korumasına karşın reklamda tek alternatif olarak değerlendirilmemektedir. Artık alternatif şekillerde de ürün ve firma tanıtımlarının yapılması mümkündür.

  Tanıtımlarda modern yöntemler internetin gelişmesi ile insan hayatına girmiştir. Bolu reklam firmalarında gerek eski usuller üzerinden gerek yeni olanlar üzerinden hareket edilebilmektedir. İnternet tanıtımlarında sosyal medya ilk belirleyicilerden biridir. Siz de ürününüz üzerinde yapılacak olan analizlerden sonra sosyal medya sayesinde istediğiniz satış oranlarına erişim sağlayabilirsiniz. Bu alanda hedef kitlenin belirlenmesi belki de en önemli kıstastır. Çünkü belirlenen hedef kitlenin aktif olduğu saatlerde açıklanacak olan tanıtım adımları atılmaya başlanmaktadır.

  Tanıtım Filmleri
  Tanıtım filmlerinde de reklam fotoğraflarında da kurumsal kimlik korunarak hareket edilmektedir. Buna karşın belli istisnaların olduğu da akıllardan çıkmamalıdır. Sosyal medyada reklamlar hedefe yönelik şekilde yapılmaktadır. Böylece bir reklamın sadece ilgiler tarafından görülmesi sağlanabilmektedir. İnsanların yaş aralıkları ya da takip ettikleri hesaplar ilgi alanlarının analiz edilmesinde etkilidir. Bu durum özellikle reklam yaptırmak isteyenlerin işini kolaylaştırmaktadır. Zira normale göre daha az para ödeyerek daha çok kişiye hitap edilmesi mümkün hale gelmektedir.
   

Bu Sayfayı Paylaş