Bel Fıtığı

'Site Tanıtımları' forumunda b.a.f. tarafından 15 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

 1. b.a.f.

  b.a.f. Yeni Technolatçı

  Katılım:
  8 Kasım 2016
  Mesaj:
  37
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  6
  Şehir:
  İstanbul
  Hareketsizlik, ayakta fazla kalmak, sağlıksız beslenme, fazla ağır kaldırmak, spor yapmamak vb. birçok neden bel veya boyun ağrılarına yol açmaktadır. Genç yaşlarda bu tarz nedenler pek dikkate alınmamaktadır ve bu da ileride büyük problemleri beraberinde getirmektedir. En başından düzenli bir yaşam biçimiyle bunun önlemini almak mümkünken, aslında biraz da bizler işleri zorlaştırıyoruz.

  Günümüzde birçok insanın karşılaşabileceği bel fıtığı, gelişen teknoloji ile birlikte sorun olmaktan çıkıyor. Son derece modern cihazlarla ve tecrübeli, alanında uzman doktorlarla, çoğu kişinin korkulu rüyası olmaktan çıkıyor. Umursamadığınız, korktuğunuz veya çekindiğiniz için bir türlü kontrole gitmeye cesaret edemediğiniz ağrılar size ileride büyük problemler çıkartabilmektedir. Ufak bir bel veya boyun ağrısı dediğiniz durumlar, kontrol ettirdiğiniz de hiç öyle azımsanacak problemler olmayabilmektedir. Önemsenmeyen bil bel ağrısı, bel kaymasının tetikleyicisi olabilir.

  Bel veya boyun ağrılarında kendini kötü hissetmeye başlayan hastalar için, özel tedavi yöntemleri uygulanarak bu sorunlar aşmaya çalışılır. Gerekli tanılar konulur, belirtiler üzerinde durulur. Ameliyat gereken durumlarda, hastaya gereken bel fıtığı ameliyatı veya boyun fıtığı ameliyatı gelişmiş cihazlarla ve titizlikle uygulanır.

  Skolyoz, dar kanal, omurilik yaralanmaları, omurga kırıkları, kamburluk vb. birçok hastalık da beyin ve sinir cerrahisi alanında incelenen hastalıklardır. Bu hastalıkları da gerekli tedavi yöntemleri uygulayarak tedavi etmek mümkündür. Sağlık problemlerinizi ertelemeden, uzman bir doktora görünerek kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz.

  Site adresi : www.drtamertekin.com
   

Bu Sayfayı Paylaş