baskılı helyum balon

'Site Tanıtımları' forumunda TavukIzgara tarafından 2 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

 1. TavukIzgara

  TavukIzgara Yeni Technolatçı

  Katılım:
  24 Kasım 2016
  Mesaj:
  5
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Şehir:
  Adana
  Firmalar logolarını veya tanıtım ürünlerini bu yolla yayarak balonları çok iyi bir tanıtım aracı olarak kullanmaktadırlar. Özellikle büyük aşış veriş merkezlerine gittiğimiz zaman hemen hemen bütün mağazaların böyle bir yönteme başvurduklarını görüyoruz.

  Özel baskı makineleriyle hazırlanan balonları istediğiniz renkte de tercih edebiliyorsunuz.Üstünde dakikalarca uğraştığınız bir baskılı balona üzülmek yerine yedeklerden bir tane şişirip anında kullanabiliyorsunuz.En baş kullanım aracı tabi ki eğlence, kutlama ve açılışlardır. Nasıl ki bizler çocukken balonlardan keyif alıyorsak günümüz çocuklarında da bu farklı değildir.

  Doğum günlerinde de çocuğunuz ile ilgili fotoğrafları bu baskılı balonlara bastırabilirsiniz. Veya bu özel gün ile ilgili bir davet yazısı, günü anlatan ve açıklayan bilgi notları ile hem göze hem de gönüllere dokunabilirsiniz. Baskılı balonlar renk renk, desen desen ve istediğiniz şekillerde baskı imkanı verdiği için sizin her türlü zevkinize uygun olarak şekillendirile bilmektedir. Siz sadece yaratıcılığınızı kullanarak neyi yapmak istediğinize karar verin. Çift veya tek taraflı basım da yapılabilmektedir

  Site Adresi : http://destek.ozblog.me/baskili-balon-yaptirma/
   

Bu Sayfayı Paylaş