Aysun Uğuş Yabancı Dil Kurs

'Site Tanıtımları' forumunda sinem tarafından 13 Ekim 2020 tarihinde açılan konu

 1. sinem

  sinem Sağlam Technolatçı

  Katılım:
  13 Aralık 2019
  Mesaj:
  507
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  ankara
  ENGLISH FOR COMPANIES : Aysun Uğuş Yabancı Dil Kurs

  Şirketin personeline seviye tespit sınavı uygulanmasının ardından sadece o şirkete ait personelin bulunduğu özel gruplar oluşturulmaktadır. Grubun gelişimini olumsuz yönde etkileyeceğinden dolayı dışarıdan öğrenci katılımı uygun görülmemektedir.

  Bu gruplar Aysun Uğuş Yabancı Dil Kursu'nun modern çalışma ortamında ders araları da dahil olmak üzere sürekli İngilizce'nin yaşandığı bir ortamda eğitimlerini alma imkanına sahip olacaklardır.
  Programın yoğunluğu,ders günleri ve saatleri yine şirket yetkilileri tarafından belirlenmektedir. Birebir eğitim tercih edilmesi halinde kişinin kendi tercih edeceği yoğunlukta bir program düzenlenmekte ve yine kendi tercih ettiği gün ve saatlere ayarlama yapılmaktadır. Her ders günü düzenli olarak öğretmenlerimiz tarafından tutulan gelişim ve devamlılık raporları kurumumuz tarafından değerlendirilmeye alınmasının ardından her ay şirket yetkililerine ulaştırılmaktadır.

  KURUMSAL EĞİTİM

  Günümüz bilgi çağında yabancı bir dil bilmek sadece bilim insanının değil, başka alanlarda çalışan bireylerin de en önemli gereksinimlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Küreselleşmenin, işletmeler arasındaki rekabetin iş, eğitim gibi amaçlarla hareketliliğin; uluslararası şirketlerin ve ticaretin hızla arttığı içinde yaşadığımız bilgi çağında dil becerilerinin geliştirilmesi konusunun, bireysel düzeyde işletme düzeyinde ve makroekonomi düzeylerinde önem taşıdığı yapılan araştırmalarla kanıtlanmıştır.

  1) İHTİYAÇ ANALİZİ & HEDEFLERİN BELİRLENMESİ

  Aysun Uğuş eğitim merkezi uygulamış olduğu anket sonucunda şirketlerin yabancı dil konusundaki ihtiyaçlarını belirler ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda her firmanın hedeflerine uygun programlar sunar. Uygulamış olduğumuz seviye tespit sınavı ile yabancı dili hangi oranda bildiğiniz ve eksik olduğunuz noktalar belirlenir. Bu doğrultuda size özel eğitim programları sunulur.
  Dil Tespit Sınavı Aşamaları:

  Çoktan Seçmeli Test→ Dil bilgisi, kelime ve okuma becerilerinin ölçülmesi

  Kompozisyon Oluşturma→Yazma becerisinin ölçülmesi

  Mülakat→Konuşma becerisinin ölçülmesi

  2) EĞİTİM PROGRAMININ UYGULANMASI
  Kurumlara özel sunmuş olduğumuz eğitim programlarımız:
  GENEL İNGİLİZCE
  İŞ İNGİLİZCESİ
  CONVERSATION CLUB
  ÖZEL DERSLER

  3) ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME( GELİŞİM RAPORLARI)
  Kurs süresince her ay öğrenci başarısı ve devam raporları hazırlanarak öğrenciler yakından takip edilir. Kurs bitişinde final testleri uygulanarak öğrenci başarıları ölçülür. www.aysunugus.com.tr adresinden gelişim raporlarınızı takip edebilirsiniz.
  Öğrencilerimiz ayrıca Aysun Uğuş Yabancı Dil Kursu merkezin'de yabancı öğretmenler tarafından uygulanan 'Conversation Club' ( Konuşma Kulübü) programına ücretsiz katılabilirler.
  Her öğrenciye kurs bitiminde sertifika ve garanti belgesi verilmektedir.

  İLETİŞİM

  Beşevler mahallesi yıldırım caddesi no:277/1C ofis 105 NİLÜFER/BURSA

  0850 228 88 35

  0532 310 28 35

  info@aysunugus.com.tr
   

Bu Sayfayı Paylaş