Aybit - Restoran Otomasyon Programı

'Site Tanıtımları' forumunda b.a.f. tarafından 21 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

 1. b.a.f.

  b.a.f. Yeni Technolatçı

  Katılım:
  8 Kasım 2016
  Mesaj:
  37
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  6
  Şehir:
  İstanbul
  [​IMG]

  Restoran, kafe & bar, pastane, fast food, pizza, sosyal tesis gibi müşteri yükünün bir hayli fazla olduğu sektörlerde zaman kavramı çok önemli bir hal almaktadır. Çünkü bir müşteri ile ilgilenirken, bir başkası da sipariş vermek isteyebiliyor ve böylelikle ilk sipariş süresi başlamış oluyor ama tabi bunun mutfağa ulaşması diğer kişinin de siparişinin alınmasıyla mümkün oluyor. İşte tam bu noktada, Aybit restoran otomasyon programı devreye giriyor.

  Aybit restoran programı sayesinde, bir müşterinin siparişini aldığınız anda, o sipariş mutfağa iletiliyor ve mutfakta hazırlık süreci hemen başlıyor. Böylelikle hızlı bir şekilde sipariş işlemleri halledilmiş oluyor ve müşteriye zamanında servis yapılıyor. Bu da doğru orantılı olarak, işletme sahiplerinin müşteri oranlarında da artışa sebep oluyor. Ayrıca siparişler sisteme işlendiği için doğru ve hatasız bir sipariş süreci başlamış oluyor. Bununla birlikte personel tarafından yapılan basit hatalar önleniyor. Restoran dışından gelen aramalarda, telefon numarasını tanıma özelliğiyle size zaman kazandıran Aybit restoran otomasyon programı, sipariş sonrası kurye takip sistemi ile de kuryelerin nerede olduğu hakkında bilgi veriyor.

  Aybit restoran adisyon programı, bütün bunlarla sınırlı değil. Verilen siparişlerin toplam tutarı ve bilgisi programa yansıdığı için, hızlı bir şekilde hesap alınıyor ve müşteri bekletilmemiş oluyor. İşletme sahipleri gün içinde yaptıkları toplam satışında takibini yapabiliyor ve stoklar hakkında bilgiye de anında ulaşıyorlar. Böylelikle ani bir ürün azalma durumunda, gerekli tedbirleri öncesinden alma imkanı buluyorlar. Günümüzün teknolojisine uygun bir şekilde, tablet ve mobil cihazlar üzerinden işletmelerinizi takip edebileceğiniz Aybit restoran programı, siz işletme sahiplerinin birden çok şubesi olması durumunda merkezden takip seçeneğini de sizlere sunuyor.

  Site adresi : https://www.atilimyazilim.com/aybit_restoran_otomasyon_programi

  Detaylı bilgi için : 444 9 023
   

Bu Sayfayı Paylaş