Aşk büyüsü nedir?

'Site Tanıtımları' forumunda drminter tarafından 16 Şubat 2021 tarihinde açılan konu

 1. drminter

  drminter Sağlam Technolatçı

  Katılım:
  13 Nisan 2020
  Mesaj:
  474
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  Ankara
  Aşk büyüsü insanların duygusal hayatlarının olumsuz ilerlediği zamanlarda en çok ihtiyaç duyulan ve uygulanan bir büyü çeşididir. Eğer duygusal bağ kurduğunuz kişi tarafından negatif duygular hissediyor ve hiçbir şekilde samimiyet kurmuyorsanız bu büyüyle bunları çözmek mümkündür.

  Bu alanda en iyisi diyebileceğimiz Medyum Ali Gürses aşk büyüsü konusunda bize ışık tutuyor.  Aşk büyüsü nasıl yapılır?


  Uzmanı olduğu ve başarılı bir çok sonuç aldığı bilinen Medyum Ali Gürses kendine özgü bir yol izliyor. Öncelikle aşk büyüsü için size bağlanmasını istediğiniz kişinin adı, soyadı, anne adı ve doğum tarihi istenir. Bu bilgiler ışığında muska olarak vefk çalışması hazırlanır ve okumaları Medyum Ali Gürsen tarafından yapılır. Yapılan çalışmanın etkisi yaklaşık 3 hafta içerisinde görülür. Bu büyüde gizlilik çok önemlidir. Medyum Ali Gürses hocamız gizliliğe maksimum seviyede önem vermektedir. Medyum Ali Gürses yaptığı bütün büyülerinde olumlu sonuç almıştır ve bu sayede bir çok kişi hayalindeki aşka erişmiştir.


  Aşk Büyüsü Yapan Hocalar


  Aşk büyüsü yapan hocalar engin bir büyü bilgisine ve deneyimine sahip olmalıdır. Medyum Ali Gürses bu alanda bir çok deneyime sahip ender medyumlardandır.
   

Bu Sayfayı Paylaş