Araç kiralama

'Site Tanıtımları' forumunda sinemay tarafından 27 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

1. sinemay

sinemay Yeni Technolatçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ucuz rent a car
    Hayatınızda çok acil araca ihtiyacınız olduğu bir dönem muhakkak olmuştur. Bazen bir hastane işi vardır ne zaman gideceğinizi kestiremezsiniz doğum gibi, bazen tüm akrabalar bir araya gelir düğün gibi, bazen meznuniyet vardır arkadaşlarla gezmek için ucuz kiralık araç bakarsınız.Bu şekilde yeri ve zamanı değişen bir çok neden bağlı olarak araç kiralanmaktadır.

Araç hayatımızın her yerindedir. Asla da çıkaramayacağımız bir konumu vardır. Irakları yakın etmesi sayesinde bizim için çok önemli bir vasıtadır. Düşünsenize araçlar olmasaydı bizde at ya da deve sırtında bilmem kaç ayda ya da haftada memleketimize varırdık. Öyle memleketten eşya ya da doğal gıda getireceğiz desek bildiğin kervan sahibi olmamız gerekirdi. Neyse ki sanayi iyi gelişmişte bizi bu dertten kurtarmışlar. Yoksa benim yolum sizden de uzundu.Sanayi gelişti gelişmesine de ülkemiz ekonomi olarak fazla gelişemedi. Ya da ülkemizde ki sanayi otomotiv konusunda ve üretim konusunda dışa bağlı kaldığı için araç konusunda bizde Alman, Fransız, Japon sanayisinden yararlanıyoruz. E haliyle satın alım gücü yüksek olmadığı için herkes araç sahibi olamıyor. Kimi evde 3 araç sahibi olmuş olurken kimi hane hala araç sahibi olamamış.Hatta hane sahibi bile olamamış malesef. Araç sahibi olamadığı zaman ya da aracını bir nedenle sattığı hatta aracı varken bile bazı özel durumlarda ucuz araç kiralama kampanyalarını takip ederek ucuz araç kiralama fiyatlarının düşmesi ile araç kiralayan insanlarımız var.

ucuz kiralık araba
    Ucuz kelimesini artık ülkemizde fiyatı düşük olan, fiyatı uygun olan şeklinde değil de alınmayacak olan, alınmaması gereken olan, alırsan sana kötü gözle bakarlar olan gibi bir kelime şeklinde algılanması benim çok canımı sıkıyor. Elin memleketinde(Özellike Avrupa) insanlar kapılarının önüne 2.el kıyafet, oyuncak pazarı açıyor ve ünlüler dahi bu şekilde alışveriş yaparken ülkemde asgari ücret ile çalışan gençler kredi çekerek telefon alıyor. Hal böyle iken ucuz arac kıralama ya da ucuz araç şeklinde bir arayış içerisinde bulunmaları bana saçma gelmiyor değil. Kapitalist sistem ülkemizi esir almış durumda şu anda. Üzülerek söylemeliyim ki kültürümüz fena bir şekilde yozlaşmış. Ve bu yozlaşmanın önüne geçilir mi sanırım artık çok geç.

Bu Sayfayı Paylaş