Ankara Bahçe Duvarı

'Site Tanıtımları' forumunda anilcagliyan tarafından 24 Aralık 2019 tarihinde açılan konu

 1. anilcagliyan

  anilcagliyan Yeni Technolatçı

  Katılım:
  7 Mayıs 2019
  Mesaj:
  12
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Şehir:
  bandırma
  Ankara Bahçe Duvarı

  2008 yılından itibaren hizmet veren Ankara bahçe duvarı firmamız yapmış olduğu kaliteli işler sayesinde kendi iş sahasında kısa zamanda yükselmeyi başarmıştır. Ankara ve tüm ilçelerine hizmet veren firmamız ilk süreçte Çevre Düzenleme işleri olarak başlamış olduğu sektörde zamanla sahip olduğu birçok ekipman ve deneyimli ekip arkadaşları ile günümüzde bahçe duvarı, çevre duvarı, istinat duvarı hizmetlerine de yer vermektedir. Firmamızın sahip olduğu ekip içerisinde deneyimli mühendislerimiz bulunmaktadır. Yapmış olduğumuz tüm inşaat, yapı çalışmalarımızda öncelikle mühendislerimiz zemin tespit çalışmaları yapar. İnşa edilecek duvar ve bu duvarın inşa edileceği alan için keşfe çıkarlar ve yapmış oldukları çalışmalar ile ilgili bir rapor hazırlarlar. Çalışmalarımız bu doğrultuda ilerleyerek devreye deneyimli ustalarımız girer ve her aşamasında inşaatın sağlamlığı kontrol edilerek yapının güvenliği sağlanır.

  Firmamızın referansları

  11 yıllık çalışma sürecimizde birçok firma ile kaliteli işlere imza atmış bulunuyoruz. Ankara bahçe duvarı firmamızın müşterilerine vermiş olduğu hizmetler oldukça kapsamlıdır. Bunları saymamız gerekirse; bahçe duvarı, istinat duvarı, desenli çevre duvarı, ihata duvarı, çevre beton duvarı, yük duvarı olarak sıralayabiliriz. Firmamızın vermiş olduğu hizmetlerden yararlanan ve çalışmalarımızdan oldukça memnun kalan firmalardan bazıları şu şekildedir: Ankara- Polatlı Devlet Hastahanesi, TÜİK Genel Merkez, Dikmen - Bahar Sağlık Koleji, TÜRK İlaç A.Ş Akyurt, İncek tek yapı koop., Çayyolu - Bilnet Kolejleri, Ümitköy- Zafer Kolejleri ve bunlar gibi birçok firma bulunmaktadır. Firmamızın çalışmalarına ve referanslarına ankarabahceduvari.net internet adresine girerek referanslar bölümünden ulaşabilirsiniz.

  Ankara ve ilçelerinde ikamet ediyorsanız bahçe duvarı Ankara ile ilgili bir hizmet almak istediğinizde genel bir araştırma yapabilirsiniz. Firmamız müşterilerine birçok konuda ayrıcalık sunar. Bunun yanı sıra vermiş olduğumuz hizmetler ile ilgili fiyatlarımız oldukça makuldür. Firmamızı ya da başka bir firmayı tercih etmeden önce iletişim numaralarımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilir ve firmamızdan fiyat teklifi almadan karar vermeyin deriz. Yıllarını bu sektöre vermiş deneyimli ustalar ve alanında başarılı mühendisler ile uygun fiyat garantisi sunan aynı zamanda güvenilir, kaliteli yapılar teslim eden firmamızı tercih ederek sizde her açıdan avantaj sahibi olabilirsiniz.

  İletişim: https://ankarabahceduvari.net/
   

Bu Sayfayı Paylaş